Słubice: 18 lutego 2019   |   Imieniny: Konstancja, Maksym, Bernadeta
reklama
reklama

Konkurs graffiti – specjalnie dla młodych

Lubisz graffiti, chcesz poznać interesujących ludzi i odnaleźć ciekawe inspiracje? Weź udział w festiwalu sztuki „Art an der Grenze ". Jednym z jego elementów będzie właśnie konkurs graffiti. Ruszyły zapisy.

graffiti

Już w styczniu organizatorzy festiwalu zapraszali do każdego, kto praktykuje jakiś rodzaj sztuki do przyłączenia się do udziału w imprezie, która odbędzie się we Frankfurcie od 25 kwietnia do 9 maja. Teraz specjalne zaproszenie i oddzielny konkurs przygotowali także dla twórców zajmujących się graffiti. Nosi on tytuł: „Miasto pełne życia – miasto młodych“.

Akcja malowania odbędzie się 5 maja przy Große Scharrnstraße 14a. Malowana płyta będzie miała wymiar ok. 120 x 200 cm. Miejsce na graffiti zapewni spółdzielnia mieszkaniowa WohnBau z Frankfurtu, a odpowiednie materiały (spray, pędzle etc.) zapewnią organizatorzy festiwalu.

Jak się zgłosić? Do 22 kwietnia należy przesłać kolorowy szkic projektu (preferowane są zdjęcia) na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub w formie papierowej na adres: Jörg Manhardt, Holzinger Sport, Karl-Marx-Str. 186, 15230 Frankfurt (Oder).

W zgłoszeniu należ podać oraz dane kontaktowe oraz informację o ilości potrzebnych puszek farby i kolorów (max. do 15 puszek, farby z palety Montana Gold).

Dla zwycięzcy konkursu przewidziano atrakcyjną nagrodę rzeczową.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama