Słubice: 25 marca 2019   |   Imieniny: Maria, Wieńczysław, Ireneusz
reklama
reklama

Przystanek Woodstock pod nową nazwą

Uwaga fani Przystanku Woodstock, który co roku odbywa się w sąsiednim Kostrzynie nad Odrą. To koniec imprezy pod tą nazwą. Nie ma jednak powodów do zmartwień. Festiwal tylko zmienia szyld - od teraz będzie to Pol'and'Rock Festival. A reszta pozostanie zmian.

polandrock

Reszta, czyli wszystko to, co woodstockowicze kochają najbardziej: miłość, przyjaźń, muzyka i… z pewnością tradycyjne kurz i błoto.

Jeden z największych muzycznych festiwali w Polsce zmienia nazwę po 23 latach. Niedawno nowinę tę ogłosił Jurek Owsiak, szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy, dotychczasowego organizatora przystanku.

Jaki jest powód tej decyzji? J. Owsiak tłumaczył, że do tej pory korzystali z zastrzeżonej nazwy, dzięki życzliwości i przyjaźni organizatorów amerykańskiego Woodstock. Jednak niedawno sprawę tę przejęła komercyjna agencja, która proponuje nowe zasady wykorzystania marki amerykańskiego festiwalu. A kostrzyński festiwal nadal chce być niezależny – stąd konieczność zmiany nazwy.

Pierwsza edycja Pol’and’Rock Festival odbędzie się 2-4 sierpnia, oczywiście w Kostrzynie nad Odrą. Na kilku scenach zagra łącznie kilkudziesięciu wykonawców z Polski i ze świata. Swój udział zapowiedzieli m.in. Gojira, Lao Che, Arch Enemy, The Inspector Cluzo, Goo Goo Dolls, Booze & Glory, Blues Pills, Big Mountain i Balkan Beat Box. Znamy też już dwóch gości Akademii Sztuk Przepięknych. Będą nimi ironman Jerzy Górski i fotograf Chris Niedenthal.

Więcej informacji o imprezie na www.polandrockfestival.pl.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama