Słubice: 19 lipca 2018   |   Imieniny: Alfred, Wincenty, Włodzisław
reklama
reklama

Przystanek Woodstock pod nową nazwą

Uwaga fani Przystanku Woodstock, który co roku odbywa się w sąsiednim Kostrzynie nad Odrą. To koniec imprezy pod tą nazwą. Nie ma jednak powodów do zmartwień. Festiwal tylko zmienia szyld - od teraz będzie to Pol'and'Rock Festival. A reszta pozostanie zmian.

polandrock

Reszta, czyli wszystko to, co woodstockowicze kochają najbardziej: miłość, przyjaźń, muzyka i… z pewnością tradycyjne kurz i błoto.

Jeden z największych muzycznych festiwali w Polsce zmienia nazwę po 23 latach. Niedawno nowinę tę ogłosił Jurek Owsiak, szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy, dotychczasowego organizatora przystanku.

Jaki jest powód tej decyzji? J. Owsiak tłumaczył, że do tej pory korzystali z zastrzeżonej nazwy, dzięki życzliwości i przyjaźni organizatorów amerykańskiego Woodstock. Jednak niedawno sprawę tę przejęła komercyjna agencja, która proponuje nowe zasady wykorzystania marki amerykańskiego festiwalu. A kostrzyński festiwal nadal chce być niezależny – stąd konieczność zmiany nazwy.

Pierwsza edycja Pol’and’Rock Festival odbędzie się 2-4 sierpnia, oczywiście w Kostrzynie nad Odrą. Na kilku scenach zagra łącznie kilkudziesięciu wykonawców z Polski i ze świata. Swój udział zapowiedzieli m.in. Gojira, Lao Che, Arch Enemy, The Inspector Cluzo, Goo Goo Dolls, Booze & Glory, Blues Pills, Big Mountain i Balkan Beat Box. Znamy też już dwóch gości Akademii Sztuk Przepięknych. Będą nimi ironman Jerzy Górski i fotograf Chris Niedenthal.

Więcej informacji o imprezie na www.polandrockfestival.pl.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama