Słubice: 19 lipca 2018   |   Imieniny: Alfred, Wincenty, Włodzisław
reklama
reklama

W Rzepinie pokażą wielkanocne prace

Jak co roku, w okresie przedświątecznym, w powiecie słubickim aż roi się od różnego rodzaju wystaw, warsztatów i spotkań, które wprowadzają mieszkańców w wielkanocny nastrój. Swoją wystawę od wielu lat ma także Rzepin.

rzepin mdk_wielkanoc

Stało się tradycją, że na kilka dni przed Wielkanocą, Miejski Dom Kultury w Rzepinie zamienia się w galerię ręcznie wykonanych arcydzieł. Motywem przewodnim są oczywiście pisanki, zające i wszystko co kojarzy się z tym radosnym świętem.

Już od 19 marca w rzepińskim ośrodku kultury będzie można podziwiać wielkanocne prace autorstwa podopiecznych ośrodka. Podczas wernisażu, który odbędzie się tego dnia o godz. 11, będą zbierane dobrowolne datki, które następnie trafią do stowarzyszenia ,,Wsparcie” działającego przy placówce. Warto się wybrać i poczuć wielkanocny nastrój!

Termin: 19.03.2018, godz. 11:00. Miejsce: Miejski Dom Kultury w Rzepinie, ul. Słubicka 3.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama