Słubice: 18 lutego 2019   |   Imieniny: Konstancja, Maksym, Bernadeta
reklama
reklama

Prowincja zaprasza na wieczór z kabaretem Ciach

Gadatliwy narzekacz z pociągu, wredna sąsiadka Maćkowska to postacie znane ze skeczy zielonogórskiego kabaretu ,,Ciach”. Pewnie widzieliście ich w telewizji. Niedługo będzie okazja zobaczyć i pośmiać się na żywo.

ciach

Kabaret Ciach pochodzi ze sławnego Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego, a nawet mówią o sobie, że są jednym z jego filarów. Pewnie mają w tym rację, bo ich dorobek jest niezwykle bogaty. Wielokrotnie byli nagradzani w różnych konkursach kabaretowych w całej Polsce. I niedługo zawitają do słubickiej Prowincji.

Ekipa kabaretu Ciach to: Małgorzata Czyżycka, Leszek Jenek (z kabaretu Potem), Tomasz Kowalski i Mateusz Czechowski. Są oni stałymi uczestnikami rozrywkowych programów telewizyjnych i festiwali kabaretowych, takich jak: Kabareton Opolski, Listopadowa Noc Kabaretowa, Festiwal Kabaretu w Koszalinie czy Płocka Noc Kabaretowa.

- Ciach łączy dobry poziom literacki z humorystycznym przeglądem obyczajów i przywar Polaków. Ponadto w spektakle wplata elementy improwizacji, dzięki czemu każdy kolejny występ jest inny i niepowtarzalny. Wszystko pokazuje w klimacie humoru sytuacyjnego lub absurdalnego, w myśl Gogolowskiej zasady: Z czego się śmiejecie? Z samych siebie się śmiejecie! – piszą o sobie artyści.

Jak im to wychodzi? Słynny skecz z narzekaczem możecie obejrzeć poniżej.Artyści tworzą nowy program tworzą mniej więcej raz na rok i jest on inspirowany wnikliwą obserwacją rzeczywistości. Jakie skecze zaprezentują słubickiej publiczności? Przekonają się o tym ci, którzy 21 kwietnia wybiorą się do Klubu Prowincja.

Bilety można już kupić - w przedsprzedaży kosztują 30 zł, dostępne są na stronach www.kupbilecik.pl oraz www.biletynakabarety.pl oraz niebawem na miejscu w klubie. Cena biletu w dniu występu to 40 zł. Uwaga! Ilość miejsc ograniczona.

Termin: 21.04.2018, godz. 18:00. Miejsce: Klub Prowincja.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama