Słubice: 10 grudnia 2018   |   Imieniny: Julia, Judyta, Daniel
reklama
reklama

Prowincja zaprasza na wieczór z kabaretem Ciach

Gadatliwy narzekacz z pociągu, wredna sąsiadka Maćkowska to postacie znane ze skeczy zielonogórskiego kabaretu ,,Ciach”. Pewnie widzieliście ich w telewizji. Niedługo będzie okazja zobaczyć i pośmiać się na żywo.

ciach

Kabaret Ciach pochodzi ze sławnego Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego, a nawet mówią o sobie, że są jednym z jego filarów. Pewnie mają w tym rację, bo ich dorobek jest niezwykle bogaty. Wielokrotnie byli nagradzani w różnych konkursach kabaretowych w całej Polsce. I niedługo zawitają do słubickiej Prowincji.

Ekipa kabaretu Ciach to: Małgorzata Czyżycka, Leszek Jenek (z kabaretu Potem), Tomasz Kowalski i Mateusz Czechowski. Są oni stałymi uczestnikami rozrywkowych programów telewizyjnych i festiwali kabaretowych, takich jak: Kabareton Opolski, Listopadowa Noc Kabaretowa, Festiwal Kabaretu w Koszalinie czy Płocka Noc Kabaretowa.

- Ciach łączy dobry poziom literacki z humorystycznym przeglądem obyczajów i przywar Polaków. Ponadto w spektakle wplata elementy improwizacji, dzięki czemu każdy kolejny występ jest inny i niepowtarzalny. Wszystko pokazuje w klimacie humoru sytuacyjnego lub absurdalnego, w myśl Gogolowskiej zasady: Z czego się śmiejecie? Z samych siebie się śmiejecie! – piszą o sobie artyści.

Jak im to wychodzi? Słynny skecz z narzekaczem możecie obejrzeć poniżej.Artyści tworzą nowy program tworzą mniej więcej raz na rok i jest on inspirowany wnikliwą obserwacją rzeczywistości. Jakie skecze zaprezentują słubickiej publiczności? Przekonają się o tym ci, którzy 21 kwietnia wybiorą się do Klubu Prowincja.

Bilety można już kupić - w przedsprzedaży kosztują 30 zł, dostępne są na stronach www.kupbilecik.pl oraz www.biletynakabarety.pl oraz niebawem na miejscu w klubie. Cena biletu w dniu występu to 40 zł. Uwaga! Ilość miejsc ograniczona.

Termin: 21.04.2018, godz. 18:00. Miejsce: Klub Prowincja.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama