Słubice: 16 października 2018   |   Imieniny: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora
reklama
reklama

Górzyca zaprasza na wieczór z kabaretem Rewers

Gminny Ośrodek Kultury w Górzycy zaprasza na wieczór kabaretowy. Tym razem do Centrum Spotkań Polsko-Niemieckich przyjedzie wywodzący się z Zielonej Góry kabaret Rewers. Dla każdego z widzów przewidziano walentynkową niespodziankę.

kabaret rewers

Kim są kabareciarze? Najbardziej znana postać to z pewnością Janusz Rewers, którego wielu z nas kojarzy z występów w kabarecie Ciach oraz kultowym cyklu „Spadkobiercy”. Sceniczny tercet uzupełniają Anna Olechnowicz-Lachowska oraz Maciej Wojciechowski. Za teksty odpowiada Andrzej Kłos.

Zespół w tym składzie działa od 2015 roku. Jak sami piszą, stawiają na sztukę kabaretową na wysokim poziomie literackim i aktorskim, nie stronią także od improwizacji na żywo.

Występ w Górzycy jest częścią szerszej trasy kabaretowej, z którą podróżują po zachodniej Polsce. Będzie ich można jeszcze zobaczyć m.in. w Złocieńcu, Grodzisku Wielkopolskim czy Bobolicach. Artyści zaprezentują skecze z programu „Przysłowia i aforyzmy”.

Bilet w cenie 15 zł są do nabycia w biurze GOK w Górzycy przy ul. Polnej 8/1. W dniu występu cena biletów wyniesie 20 zł (pula biletów jest ograniczona).

Termin: 18.02.2018, godz. 17:00. Miejsce: Centrum Spotkań Polsko-Niemieckich w Górzycy.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama