Słubice: 17 sierpnia 2018   |   Imieniny: Anita, Julianna, Jacek
reklama
reklama

Górzyca zaprasza na wieczór z kabaretem Rewers

Gminny Ośrodek Kultury w Górzycy zaprasza na wieczór kabaretowy. Tym razem do Centrum Spotkań Polsko-Niemieckich przyjedzie wywodzący się z Zielonej Góry kabaret Rewers. Dla każdego z widzów przewidziano walentynkową niespodziankę.

kabaret rewers

Kim są kabareciarze? Najbardziej znana postać to z pewnością Janusz Rewers, którego wielu z nas kojarzy z występów w kabarecie Ciach oraz kultowym cyklu „Spadkobiercy”. Sceniczny tercet uzupełniają Anna Olechnowicz-Lachowska oraz Maciej Wojciechowski. Za teksty odpowiada Andrzej Kłos.

Zespół w tym składzie działa od 2015 roku. Jak sami piszą, stawiają na sztukę kabaretową na wysokim poziomie literackim i aktorskim, nie stronią także od improwizacji na żywo.

Występ w Górzycy jest częścią szerszej trasy kabaretowej, z którą podróżują po zachodniej Polsce. Będzie ich można jeszcze zobaczyć m.in. w Złocieńcu, Grodzisku Wielkopolskim czy Bobolicach. Artyści zaprezentują skecze z programu „Przysłowia i aforyzmy”.

Bilet w cenie 15 zł są do nabycia w biurze GOK w Górzycy przy ul. Polnej 8/1. W dniu występu cena biletów wyniesie 20 zł (pula biletów jest ograniczona).

Termin: 18.02.2018, godz. 17:00. Miejsce: Centrum Spotkań Polsko-Niemieckich w Górzycy.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak spędzasz tegoroczne wakacje?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama