Słubice: 12 grudnia 2018   |   Imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
reklama
reklama

Zobacz "Emocje i uczucia" w słubickiej bibliotece

Prace lokalnych artystów fotografów, będące podsumowaniem minionego roku, przeniosły się z Galerii OKNO do słubickiej biblioteki. Ten, kto nie zdążył ich zobaczyć, ma jeszcze tę możliwość.

W grudniu ubiegłego roku Galeria OKNO zaprezentowała fotograficzne podsumowanie roku –wystawę „Emocje i uczucia” z pracami lokalnych fotografów, którzy zmierzyli się z zadaniem pokazania na zdjęciach właśnie uczuć i emocji.  Fotografie przeniosły się teraz ze ścian galerii do budynku Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Słubicach, a konkretnie do holu głównego i na pierwsze piętro.

Czy warto je zobaczyć? Artyści zapewniają, że tak. W ich przygotowanie włożyli dużo wysiłku i tytułowe „emocje i uczucia”. Prace powstawały głównie podczas ubiegłorocznych warsztatów fotograficznych, między innymi w ramach Akademii Warsztatów i Multimediów lAbIrYnT. Zdjęcia posłużyły również do zilustrowania corocznego kalendarza Galerii OKNO, który cieszy się bardzo dużą popularnością wśród mieszkańców Słubic.

Jak fotografowie opisali swoje uczucia i emocje? Poniżej próbka ich możliwości, a po resztę zapraszamy oczywiście do słubickiej biblioteki.

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama