Słubice: 9 grudnia 2018   |   Imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław
reklama
reklama

Rosalie w marcu zaśpiewa w Prowincji

Prowincja uchyla rąbka tajemnic z planów koncertowych na 2018 rok. W marcu na klubowej scenie pojawi się Rosalie - młoda artystka zdobywająca coraz większą popularność wśród fanów nowoczesnych brzmień. Sporo koncertuje, a niedługo ukaże się jej debiutancka płyta.

rosalie

Rosalie pochodzi z Berlina, ale większość życia spędziła w Poznaniu. Jak czytamy na jej stronie, w swojej muzyce miesza inspiracje brzmieniem amerykańskiego r'n'b i hip-hop'u lat '80/'90 z zamiłowaniem do nowej elektroniki. Jej piosenki są nastrojowe, opowiadają o emocjach, uczuciach, poszukiwaniach… - Teraz na scenie czuję, że jestem dokładnie w tym w miejscu, w którym powinnam być i zaczynam się tym bawić – podkreśla Rosalie w jednym z wywiadów.

W 2016 roku wydała epkę "Enuff, która została ciepło przyjęta. Dzięki niej wyruszyła w trasę koncertową, wystąpiła takze na dużych festiwalach muzycznych takich jak Orange Warsaw Festival czy Up To Date. 

19 stycznia ukaże się jej debiutancki album „Flashback”. Zapowiada go utwór „A pamiętasz?”, którego można posłuchać poniżej.„Na Flashback znajdziemy czołówkę producentów polskiej sceny niezależnej. To właśnie współpraca z nimi i wspólny czas spędzony w studio z Envee'm, pozwoliła Rosalie. stworzyć spójny, emocjonalny album, który nawet jeżeli ominie playlisty topowych stacji radiowych, zagości w osobistych odtwarzaczach na długo” – czytamy w zapowiedzi płyty. Na pewno utworów z debiutanckiego krążka nie zabraknie również na słubickim koncercie.

Bilety (dostępne wkrótce): 20 zł w przedsprzedaży, 30 zł w dniu koncertu.

Termin: 10.03.2018, godz. 20. Miejsce: Klub Prowincja, Słubicki Miejski Ośrodek Kultury.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama