Słubice: 17 grudnia 2018   |   Imieniny: Olimpia, Łukasz, Jolanta
reklama
reklama

Big Cyc zagra w Słubicach

Fani zespołu Big Cyc mogą zacierać ręce. Z okazji 30 urodzin formacja wyrusza w trasę jubileuszową i już na początku następnego roku odwiedzi nasze miasto. Koncert będzie muzyczną podróżą przez ich całą karierę.

big cyc

Big Cyc gra nieprzerwanie od 30 lat w tym samym składzie. Na swoim koncie ma tysiące koncertów i kilkanaście albumów. Ich krążki wielokrotnie zdobywały status złotej i platynowej płyty. Kawałki ,,Makumba”, czy ,,Facet to świnia” do dzisiaj śpiewa cała Polska, a na ich koncerty przychodzą całe pokolenia. Jest to jedna z najbardziej oryginalnych formacji rockowych na polskim rynku muzycznym.

Próbkę ich talentu i umiejętności będzie miała okazję zobaczyć także publika ze Słubic. Do naszego miasta zawitają 19 stycznia. Koncert odbędzie się w klubie Prowincja. Zespół wystąpi w składzie:
  • Dżej Dżej - bass, wokal,
  • Dżery - bęben,
  • Piękny Roman - gitara,
  • Skiba - atrakcja wieczoru,
  • Gadak - klawisze,
  • Maras - gitara.
Bilety będą dostępne w klubie już od 2 stycznia w cenie 40 zł (przedsprzedaż). W dniu koncertu (jeśli zostaną wejściówki) cena biletu będzie o 10 zł droższa.

Bilety tradycyjnie można też rezerwować przez emaila Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub przez sms na numer 603 952 430. W treści wiadomości należy wpisać: Big Cyc, imię i nazwisko osoby zamawiającej, ilość biletów, miejscowość.

Termin: 19.01.2018, godz. 20:00. Miejsce: Klub Prowincja.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama