Słubice: 25 września 2018   |   Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil
reklama
reklama

Big Cyc zagra w Słubicach

Fani zespołu Big Cyc mogą zacierać ręce. Z okazji 30 urodzin formacja wyrusza w trasę jubileuszową i już na początku następnego roku odwiedzi nasze miasto. Koncert będzie muzyczną podróżą przez ich całą karierę.

big cyc

Big Cyc gra nieprzerwanie od 30 lat w tym samym składzie. Na swoim koncie ma tysiące koncertów i kilkanaście albumów. Ich krążki wielokrotnie zdobywały status złotej i platynowej płyty. Kawałki ,,Makumba”, czy ,,Facet to świnia” do dzisiaj śpiewa cała Polska, a na ich koncerty przychodzą całe pokolenia. Jest to jedna z najbardziej oryginalnych formacji rockowych na polskim rynku muzycznym.

Próbkę ich talentu i umiejętności będzie miała okazję zobaczyć także publika ze Słubic. Do naszego miasta zawitają 19 stycznia. Koncert odbędzie się w klubie Prowincja. Zespół wystąpi w składzie:
  • Dżej Dżej - bass, wokal,
  • Dżery - bęben,
  • Piękny Roman - gitara,
  • Skiba - atrakcja wieczoru,
  • Gadak - klawisze,
  • Maras - gitara.
Bilety będą dostępne w klubie już od 2 stycznia w cenie 40 zł (przedsprzedaż). W dniu koncertu (jeśli zostaną wejściówki) cena biletu będzie o 10 zł droższa.

Bilety tradycyjnie można też rezerwować przez emaila Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub przez sms na numer 603 952 430. W treści wiadomości należy wpisać: Big Cyc, imię i nazwisko osoby zamawiającej, ilość biletów, miejscowość.

Termin: 19.01.2018, godz. 20:00. Miejsce: Klub Prowincja.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama