Słubice: 20 lipca 2018   |   Imieniny: Czesław, Hieronim, Fryderyk
reklama
reklama

Wspólne kolędowanie jednak w kościele we Frankfurcie

Uwaga, jeśli wybieracie się śpiewać kolędy razem z mieszkańcami Frankfurtu, to zmieniło się miejsce tego wydarzenia. Za Odrą udajcie się do Kościoła Mariackiego, a nie pod ratusz.

Polsko-niemieckie kolędowanie

W zeszłym roku wspólne kolędowanie cieszyło się dużą popularnością. Z pewnością i w tym roku wielu mieszkańców Słubic w Frankfurtu zaplanowało, że przyjdą posłuchać i pośpiewać znane kolędy. A to już dziś!

I uwaga, ważna informacja: organizatorzy w ostatniej chwili poinformowali o zmianie miejsca. Zapraszają do Kościoła Mariackiego ((St. Marienkirche), który znajduje się przy Oberkirchplatz 1, we Frankfurcie nad Odrą. Godzina pozostaje bez zmian, kolędowanie rozpocznie się o 18.00.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama