Słubice: 16 października 2018   |   Imieniny: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora
reklama
reklama

Piernikowe warsztaty w bibliotece

Są smaczne, pachnące, chrupiące, kto nie lubi pierniczków? Biblioteka zaprasza do wspólnego pieczenia tych świątecznych przysmaków! Można je pięknie ozdobić, powiesić na choince lub… od razu zjeść. Już można się zgłaszać na warsztaty.

pierniki

Przed świętami Klub Kulinarnych Czwartków, który działa w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Słubicach, będzie wspólnie przygotowywał najlepsze świąteczne ciasteczka – czyli pierniczki. I do wspólnego pieczenia zaprasza wszystkich chętnych – tych którzy umieją i tych, co chcieliby się tego nauczyć.

Pierniki w czasie Bożego Narodzenia mają wiele zastosowań: można je powiesić na choince, podarować najbliższym, no i oczywiście nie można zapomnieć o zostawieniu kilku sztuk dla Mikołaja, który tak ciężko będzie pracował w wigilijną noc (razem ze szklaneczką mleka). A najlepiej smakują te upieczone własnoręcznie…

W warsztatach kulinarnych mogą wziąć udział całe rodziny, czyli dzieci i dorośli. Tylko uwaga – liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia biblioteka przyjmuje do 13 grudnia pod nr tel. 95 758 23 72.

Termin: 14.12.2017, godz. 16-17.30. Miejsce: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Słubicach, ul. Jedności Robotniczej 18.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama