Słubice: 16 lipca 2018   |   Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Słubice24.pl Wiadomości Kultura Galeria OKNO zaprasza do wspólnego tworzenia prezentów
reklama
reklama

Galeria OKNO zaprasza do wspólnego tworzenia prezentów

Nie od dziś wiadomo, że najlepsze prezenty to te przygotowane własnoręcznie, w które wkłada się pracę i serce. Galeria OKNO zaprasza do pracowni Św. Mikołaja, w której będzie można stworzyć oryginalne upominki, m.in. malowane worki, figurki, aniołki. Każdy może zostać pomocnikiem Mikołaja!

Warsztaty święta

Jak co roku Galeria OKNO, mieszcząca się w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury, na kilka zimowych popołudni zamieni się w prawdziwą pracownię Św. Mikołaja. Podczas 5 rożnych warsztatów każdy będzie mógł własnoręcznie wykonać niepowtarzalne prezenty, które podaruje swoim najbliższym.

To doskonały moment, aby wspólnie i twórczo spędzić czas. Takie ozdoby i upominki wykonane samodzielnie na pewno ucieszą bardziej niż te kupione w sklepie, bo będą po prostu wyjątkowe i od serca – zachęca Anna Panek-Kusz, szefowa Galerii OKNO.

Co i kiedy będzie można uszyć, wylepić, wyczarować? Poszczególne warsztaty zaplanowano od 4 do 8 grudnia o godz. 17.00 w Galerii OKNO w SMOK-u.

Harmonogram zajęć
  • 4.12 – Malowany worek
  • 5.12 – Szyte pierniczki
  • 6.12 – Renifer Św. Mikołaja
  • 7.12 – Figurek lepienie
  • 8.12 – Anioł dla Anioła
Galeria zapewnia uczestnikom wszystkie materiały. Liczba miejsc jest ograniczona - konieczne są wcześniejsze zgłoszenia. Koszt jednego warsztatu dla jednej osoby – 15 zł, dziecko + rodzic – 25 zł, karnet dla 1 osoby na wszystkie warsztaty – 60 zł.

Zapisy: Anna Panek-Kusz, tel. 95 758 24 39 wew.14 lub 604 588 465, email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama