Słubice: 16 października 2018   |   Imieniny: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora
reklama
reklama

Galeria OKNO zaprasza do wspólnego tworzenia prezentów

Nie od dziś wiadomo, że najlepsze prezenty to te przygotowane własnoręcznie, w które wkłada się pracę i serce. Galeria OKNO zaprasza do pracowni Św. Mikołaja, w której będzie można stworzyć oryginalne upominki, m.in. malowane worki, figurki, aniołki. Każdy może zostać pomocnikiem Mikołaja!

Warsztaty święta

Jak co roku Galeria OKNO, mieszcząca się w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury, na kilka zimowych popołudni zamieni się w prawdziwą pracownię Św. Mikołaja. Podczas 5 rożnych warsztatów każdy będzie mógł własnoręcznie wykonać niepowtarzalne prezenty, które podaruje swoim najbliższym.

To doskonały moment, aby wspólnie i twórczo spędzić czas. Takie ozdoby i upominki wykonane samodzielnie na pewno ucieszą bardziej niż te kupione w sklepie, bo będą po prostu wyjątkowe i od serca – zachęca Anna Panek-Kusz, szefowa Galerii OKNO.

Co i kiedy będzie można uszyć, wylepić, wyczarować? Poszczególne warsztaty zaplanowano od 4 do 8 grudnia o godz. 17.00 w Galerii OKNO w SMOK-u.

Harmonogram zajęć
  • 4.12 – Malowany worek
  • 5.12 – Szyte pierniczki
  • 6.12 – Renifer Św. Mikołaja
  • 7.12 – Figurek lepienie
  • 8.12 – Anioł dla Anioła
Galeria zapewnia uczestnikom wszystkie materiały. Liczba miejsc jest ograniczona - konieczne są wcześniejsze zgłoszenia. Koszt jednego warsztatu dla jednej osoby – 15 zł, dziecko + rodzic – 25 zł, karnet dla 1 osoby na wszystkie warsztaty – 60 zł.

Zapisy: Anna Panek-Kusz, tel. 95 758 24 39 wew.14 lub 604 588 465, email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama