Słubice: 21 listopada 2018   |   Imieniny: Albert, Janusz, Konrad
reklama
reklama

Misie Uszatki walczą o głosy!

Rozpoczął się drugi etap rodzinnego konkursu, którego organizatorem jest słubicka biblioteka. W jej gościnnych murach pojawiło się sporo misiów z klapniętym uszkiem. Uśmiechają się do wszystkich i proszą o głosy.

mis uszatek_bg

„To jest miś na miarę naszych możliwości” - nie, to nie ta bajka, choć misiów i możliwości w naszej bibliotece pojawiło się sporo. Pamiętacie misia, który śpiewał: „Jestem sobie mały miś, gruby miś, znam się z dziećmi nie od dziś”. Tak, to Miś Uszatek! Nie zapomnieli o nim czytelnicy biblioteki, którzy w odpowiedzi na ogłoszony we wrześniu konkurs przygotowali jego podobizny (pisaliśmy o tym tutaj). Ten sympatyczny bohater dobranocki w tym roku świętuje 60 urodziny.

I tak oto pojawiły się: misie, większe, mniejsze, grubsze lub nieco bardziej wysportowane, teraz dumnie prezentują się przed czytelnikami biblioteki i czekają na głosy. Który z nich poruszy najwięcej serc i zdobędzie ich najwięcej?

- Przyjdź, obejrzyj, zagłosuj! - zachęcają panie bibliotekarki. A jak? W bibliotece czekają specjalnie przygotowane karty do głosowania. Każdy może oddać tylko jeden głos.

Misia, który jest „naj” wybierają nie tylko słubiczanie, również mieszkańcy Górzycy, Rzepina, Cybinki i Ośna Lubuskiego mogą wypełnić karty do glosowania, które znajdą w swoich gminnych bibliotekach. A galeria konkursowych misiów jest dostępna na stronie biblioteki: www.biblioteka.slubice.pl.

Konkurs kryje jeszcze jedną niespodziankę: misie komuś przyniosą szczęście. Podczas uroczystości wręczania nagród, spośród wszystkich imiennych kart do głosowania zostanie wylosowana jedna, której autor otrzyma nagrodę specjalną, ufundowaną przez bibliotekę.

Głosowanie trwa do 18 listopada. Wyniki zostaną ogłoszone 21 listopada na stronie internetowej biblioteki i jej facebookowym profilu.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama