Słubice: 24 września 2018   |   Imieniny: Dora, Gerard, Teodor
reklama
reklama

Rusza scena konesera - na początek zagra Transformen's

SMOK ma propozycję dla ceniących nieco ambitnniejszą muzykę i otwiera nowy cykl: Scenę Konesera. W pierwszej odsłonie wystąpi zespół Transformen's, tworzony przez artystów, którzy przy pomocy swojej muzyki chcą walczyć z zalewającą ziemię dźwiękową tandetą. A po koncercie zapraszają na jam session w Prowincji.

transformers

Projekt Tranformen's to kolejna odsłona poczynań muzyków znanych na co dzień z zespołu Poluzjanci - oraz pokłosie ich współpracy z wieloma polskimi artystami. Tworzą go: Piotr Żaczek (gitara basowa), Robert Luty (perkusja), Grzegorz Jabłoński (instrumenty klawiszowe) oraz Maciej Kociński (saksofon, instrumenty dęte).

Każdy z nich to artysta, który może pochwalić się bogatym doświadczeniem muzycznym, zwłaszcza we współpracy z artystami znanymi z polskich i zagranicznych scen. A kiedy ci panowie spotykają się razem na scenie, powstaje niezwykle energetyzująca mieszanka muzyczna. Bo ten zespół uwielbia improwizować. Dlatego projekt Transformen's trudno jest zaszufladkować.

Muzycy reklamują się tak: Przybyli z otchłani muzycznego kosmosu. Mogą zmieniać materię muzyczną w co tylko zapragną. Z pomocą trzech ludzkich sojuszników chronią ziemię przed zalewem tandety. Ich bronią jest groove.Koncert Transformen's zainauguruje nowy cykl w SMOK-u: Scenę Konesera. - Idea tych muzycznych spotkań narodziła się z dużej popularności seansów filmowych proponowanych w ramach Kina Konesera. Analogicznie chcemy zaproponować nieco bardziej ambitną muzykę, w klimatach jazzowych, alternatywnych. Liczymy na to, że w Słubicach nie brakuje osób, które chętnie przyjdą na takie koncerty – mówi Tomasz Pilarski, dyrektor SMOK-a. I serdecznie zaprasza tych, którzy tęsknią za dobrą, ambitną muzyką na żywo. A po koncercie w klubie Prowincja odbędzie się jam session.

Bilety w cenie 30 zł (ulgowy 20 zł) do nabycia przed koncertem lub w kasie SMOK.

Termin: 26.10.2017, godz. 19:00. Miejsce: SMOK, sala koncertowa.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama