Słubice: 10 grudnia 2018   |   Imieniny: Julia, Judyta, Daniel
reklama
reklama

Rusza scena konesera - na początek zagra Transformen's

SMOK ma propozycję dla ceniących nieco ambitnniejszą muzykę i otwiera nowy cykl: Scenę Konesera. W pierwszej odsłonie wystąpi zespół Transformen's, tworzony przez artystów, którzy przy pomocy swojej muzyki chcą walczyć z zalewającą ziemię dźwiękową tandetą. A po koncercie zapraszają na jam session w Prowincji.

transformers

Projekt Tranformen's to kolejna odsłona poczynań muzyków znanych na co dzień z zespołu Poluzjanci - oraz pokłosie ich współpracy z wieloma polskimi artystami. Tworzą go: Piotr Żaczek (gitara basowa), Robert Luty (perkusja), Grzegorz Jabłoński (instrumenty klawiszowe) oraz Maciej Kociński (saksofon, instrumenty dęte).

Każdy z nich to artysta, który może pochwalić się bogatym doświadczeniem muzycznym, zwłaszcza we współpracy z artystami znanymi z polskich i zagranicznych scen. A kiedy ci panowie spotykają się razem na scenie, powstaje niezwykle energetyzująca mieszanka muzyczna. Bo ten zespół uwielbia improwizować. Dlatego projekt Transformen's trudno jest zaszufladkować.

Muzycy reklamują się tak: Przybyli z otchłani muzycznego kosmosu. Mogą zmieniać materię muzyczną w co tylko zapragną. Z pomocą trzech ludzkich sojuszników chronią ziemię przed zalewem tandety. Ich bronią jest groove.Koncert Transformen's zainauguruje nowy cykl w SMOK-u: Scenę Konesera. - Idea tych muzycznych spotkań narodziła się z dużej popularności seansów filmowych proponowanych w ramach Kina Konesera. Analogicznie chcemy zaproponować nieco bardziej ambitną muzykę, w klimatach jazzowych, alternatywnych. Liczymy na to, że w Słubicach nie brakuje osób, które chętnie przyjdą na takie koncerty – mówi Tomasz Pilarski, dyrektor SMOK-a. I serdecznie zaprasza tych, którzy tęsknią za dobrą, ambitną muzyką na żywo. A po koncercie w klubie Prowincja odbędzie się jam session.

Bilety w cenie 30 zł (ulgowy 20 zł) do nabycia przed koncertem lub w kasie SMOK.

Termin: 26.10.2017, godz. 19:00. Miejsce: SMOK, sala koncertowa.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama