Słubice: 19 października 2018   |   Imieniny: Ireny, Kleopatry, Jana
reklama
reklama

Halloweenowej imprezy w tym roku nie będzie

To już tradycja, że pod koniec października Słubicach odbywało się Strasznie Konkursowe Halloween. Impreza organizowana wspólnie przez Biuro Kredytowe Credit Agricole SA w Słubicach oraz FSL Aktywni dla Powiatu przyciągała mnóstw chętnych. W tym roku jednak się nie odbędzie. Dlaczego?

Strasznie Konkursowe Halloween

Impreza do tej pory odbyła się trzykrotnie. Na placu Bohaterów spotykali się przebierańcy, czarownice i wszelkiej maści upiory. Mali i duzi, rodzice z dziećmi, młodzież. Osią imprezy zawsze były konkursu na najbardziej odjazdową dynię i przebranie oraz mistrzostwa Słubic w najgłośniejszym krzyku.

Halloween tuż tuż, a o imprezę pyta nas coraz więcej słubiczan. My z kolei postanowiliśmy to samo pytanie zadać organizatorom. I otrzymaliśmy odpowiedź. Dla lubiących się bać nie mamy jednak dobrych wiadomości – Straszne Konkursowe Halloween w tym roku się nie odbędzie.

Aneta Kozimala z biura Credit Agricole nie chciała zdradzać dokładnych powodów. Nie wykluczyła jednak, że impreza wróci w przyszłych latach. W tym roku jednak nie będzie organizowana. Lubiącym dyniowe szaleństwo pozostaje więc zabawa we własnym zakresie.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama