Słubice: 19 maja 2019   |   Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
reklama
reklama

Kabaret Nowaki w Słubicach – ruszyła sprzedaż biletów

W Słubicach czeka nas kolejny wieczór kabaretowy. Tym razem w naszym mieści pojawi się niezwykle lubiany przez widzów kabaret Nowaki, znany m.in. z kultowej „Przychodni przeżycia”, realizowanej wspólnie z kabaretem Paranienormalni. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów.

nowaki slubice

W Słubicach kabareciarze zaprezentują nowy program przygotowany z okazji 10-lecia swojego istnienia o wdzięcznym tytule „Śmiechokalipsa”. Widzów czeka blisko dwugodzinny występ okraszony... siłą Commando, przebojowym urokiem Lary Croft i błyskotliwą mądrością Indiany Jonesa.

- Świętując swój jubileusz Nowaki wyruszają w zupełnie nową przygodę, w którą zabiorą ze sobą publiczność - mówi Jakub Majewski, organizator występu. - Ulubionych bohaterów zobaczymy w absolutnie zaskakujących sytuacjach - pani Krystyna i Martynka, a także inne nieznane jeszcze wcielenia Ady Borek. Wraz z Kamilem Pirógiem i Tomkiem Marciniakiem w premierowym programie pokażą wszystkie kabaretowe oblicza, które zaskoczą nawet tych, którzy myślą, że znają Nowaków na wylot. To zupełnie nowa era kabaretu, w której Nowaki wyznaczą najlepsze standardy - dodaje.

Bilety dostępne są zarównowo w kasie Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury, jak również w internecie na stronach www.biletyna.pl oraz www.kabaretowebilety.pl.

Termin: 27.10.2017, godz. 20:00. Miejsce: Collegium Polonicum, duża aula.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama