Słubice: 21 lipca 2018   |   Imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel
Słubice24.pl Wiadomości Kultura Wieczór stand-up w Prowincji: na scenie Bendler i Banaś
reklama
reklama

Wieczór stand-up w Prowincji: na scenie Bendler i Banaś

Prowincja zaprasza na rozrywkę w amerykańskim stylu: wieczór stand-up. Monologi zakończone ostrymi puentami przed słubicką publicznością wygłoszą Adam Van Bendler oraz Rafał Banaś. Gwarantowana ekstra porcja świeżych dowcipów na żywo!

standupbb 

Stand-up polega na wygłaszaniu przez publicznością komediowych monologów, podobnie jak w kabaretach, tyle że skecze opierają się bardziej na charyzmie wykonawcy i kontakcie z publicznością. Dwóch artystów, którzy uprawiają ten rodzaj komedii wystąpi niedługo w Słubicach.

Adam Van Bendler, zwany garbusem w czapce, znany z występów na wielu scenach i w telewizji, zaprezentuje jeszcze bardziej soczysty materiał. - Dowiemy się między innymi, dlaczego warto wstrzymać się z operacjami plastycznymi i samobójstwem oraz jak bardzo zdesperowanym trzeba być, żeby kupić mołdawskie prawo jazdy. Jest nawet niewielka szansa, że powie coś mądrego – zapowiadają organizatorzy. Próbkę jego talentu można obejrzeć poniżej.Rafał Banaś to trener pływania i życia, który występował w ekipie Atomówcy. Obecnie na scenie rządzi sam, opowiadając swoje historie. - Świetny koleś z nieograniczoną wyobraźnią, żongluje żartami i ostrymi puentami. Odwieczny wróg Misia Uszatka i szarej rzeczywistości. Jego historie przeniosą Was w świat niecodziennych wyzwań – obiecują organizatorzy. Jak brzmią jego monologi? Poniżej klip.Bilety: 20 zł przedsprzedaż / 30 zł w dniu występu. Zamówienia online.

Termin: 6.10.2017, godz. 20.30, Miejsce: Klub Prowincja.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama