Słubice: 18 stycznia 2018   |   Imieniny: Piotr, Małgorzata
reklama
reklama

Wieczór stand-up w Prowincji: na scenie Bendler i Banaś

Prowincja zaprasza na rozrywkę w amerykańskim stylu: wieczór stand-up. Monologi zakończone ostrymi puentami przed słubicką publicznością wygłoszą Adam Van Bendler oraz Rafał Banaś. Gwarantowana ekstra porcja świeżych dowcipów na żywo!

standupbb 

Stand-up polega na wygłaszaniu przez publicznością komediowych monologów, podobnie jak w kabaretach, tyle że skecze opierają się bardziej na charyzmie wykonawcy i kontakcie z publicznością. Dwóch artystów, którzy uprawiają ten rodzaj komedii wystąpi niedługo w Słubicach.

Adam Van Bendler, zwany garbusem w czapce, znany z występów na wielu scenach i w telewizji, zaprezentuje jeszcze bardziej soczysty materiał. - Dowiemy się między innymi, dlaczego warto wstrzymać się z operacjami plastycznymi i samobójstwem oraz jak bardzo zdesperowanym trzeba być, żeby kupić mołdawskie prawo jazdy. Jest nawet niewielka szansa, że powie coś mądrego – zapowiadają organizatorzy. Próbkę jego talentu można obejrzeć poniżej.Rafał Banaś to trener pływania i życia, który występował w ekipie Atomówcy. Obecnie na scenie rządzi sam, opowiadając swoje historie. - Świetny koleś z nieograniczoną wyobraźnią, żongluje żartami i ostrymi puentami. Odwieczny wróg Misia Uszatka i szarej rzeczywistości. Jego historie przeniosą Was w świat niecodziennych wyzwań – obiecują organizatorzy. Jak brzmią jego monologi? Poniżej klip.Bilety: 20 zł przedsprzedaż / 30 zł w dniu występu. Zamówienia online.

Termin: 6.10.2017, godz. 20.30, Miejsce: Klub Prowincja.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się nowy herb powiatu słubickiego?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama