Słubice: 21 lipca 2018   |   Imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel
reklama
reklama

Wygraj zaproszenie na gorące flamenco

Na przekór jesiennej chandrze, niedługo w SMOKU zagoszczą gorące, letnie, hiszpańskie rytmy. Zbliża się wieczór wypełniony wspaniałą muzyką i tańcem flamenco. Już można kupować bilety, a dla naszych czytelników mamy konkurs.

flamenco plakat

O imprezie pisaliśmy więcej w naszej niedawnej publikacji. Przypomnijmy, już po raz drugi polsko-hiszpański zespół dzięki muzyce i żywiołowemu tańcowi zaczaruje widzów i przeniesie do gorącej Hiszpanii.

Na scenie wystąpią Joanna Zapała, choreograf i pedagog, założycielka szkoły flamenco „La Frontera” oraz Barbara Cieślewicz, tancerka i instruktorka z Flamencostudio Amparo de Triana w Berlinie. Paniom na scenie w tej muzycznej podróży towarzyszyć będą artyści pochodzący z Hiszpanii: Juan Cardenas (śpiewa) i Valle Monje (gitara).

Będzie więc taniec, muzyka, śpiew… i nie zabraknie wina ani przekąsek w hiszpańskim stylu, o które zadba szef kuchni klubu Prowincja.

Bilety można już kupować. Są dostępne w SMOK-u, Prowincji oraz szkole „La Frontera” w cenie 30 zł (40 zł w dniu koncertu).

A dla naszych czytelników mamy dwie pojedyncze wejściówki. Wystarczy napisać do nas emaila na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W zgłoszeniu należy podać swoje imię i nazwisko, login z portalu, tel. kontaktowy. Obowiązuje zasada – kto pierwszy ten lepszy :)

Termin: 07.10.2017, godz. 19:00. Miejsce: SMOK Słubice, sala kameralna.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama