Słubice: 18 stycznia 2018   |   Imieniny: Piotr, Małgorzata
reklama
reklama

Wygraj zaproszenie na gorące flamenco

Na przekór jesiennej chandrze, niedługo w SMOKU zagoszczą gorące, letnie, hiszpańskie rytmy. Zbliża się wieczór wypełniony wspaniałą muzyką i tańcem flamenco. Już można kupować bilety, a dla naszych czytelników mamy konkurs.

flamenco plakat

O imprezie pisaliśmy więcej w naszej niedawnej publikacji. Przypomnijmy, już po raz drugi polsko-hiszpański zespół dzięki muzyce i żywiołowemu tańcowi zaczaruje widzów i przeniesie do gorącej Hiszpanii.

Na scenie wystąpią Joanna Zapała, choreograf i pedagog, założycielka szkoły flamenco „La Frontera” oraz Barbara Cieślewicz, tancerka i instruktorka z Flamencostudio Amparo de Triana w Berlinie. Paniom na scenie w tej muzycznej podróży towarzyszyć będą artyści pochodzący z Hiszpanii: Juan Cardenas (śpiewa) i Valle Monje (gitara).

Będzie więc taniec, muzyka, śpiew… i nie zabraknie wina ani przekąsek w hiszpańskim stylu, o które zadba szef kuchni klubu Prowincja.

Bilety można już kupować. Są dostępne w SMOK-u, Prowincji oraz szkole „La Frontera” w cenie 30 zł (40 zł w dniu koncertu).

A dla naszych czytelników mamy dwie pojedyncze wejściówki. Wystarczy napisać do nas emaila na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W zgłoszeniu należy podać swoje imię i nazwisko, login z portalu, tel. kontaktowy. Obowiązuje zasada – kto pierwszy ten lepszy :)

Termin: 07.10.2017, godz. 19:00. Miejsce: SMOK Słubice, sala kameralna.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się nowy herb powiatu słubickiego?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama