Słubice: 21 lipca 2018   |   Imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel
reklama
reklama

Prowincja świętuje urodziny - zagra Sztywny Pal Azji

Huczna impreza, pełna atrakcji kulinarnych i muzycznych, na scenie m.in. weterani rocka, absolutna klasyka, czyli zespół Sztywny Pal Azji. Tak swoje urodziny świętować chce Klub Prowincja. Już można kupować i rezerwować bilety!

urodziny prowincji 

Coraz bliżej do 6. urodzin Klubu Prowincja. I tradycyjnej, urodzinowej imprezy. Tym razem ze sceny popłyną klasyczne rockowe kawałki w wykonaniu kultowego zespołu Sztywny Pal Azji. Na pewno nie zabraknie takich przebojów jak m.in. „Wieża radości, wieża samotności”.Legenda powraca na scenę Prowincji po 4 latach. W składzie pojawili się założyciele zespołu, czyli Leszek Nowak (wokal, fortepian) oraz Paweł Nazimek (bas). Koncert będzie więc okazją, żeby usłyszeć klasykę w niemal oryginalnym brzmieniu. Zanim na scenie pojawią się weterani, w świat rockowych coverów wprowadzą gości dwaj inni wokaliści: Jarek Gil (Cadillac) i Przemek Kińczyk (Bullfinch).

Muzyczna uczta to jednak nie wszystko! Organizatorzy obiecują, że podczas imprezy nie zabraknie pysznego torta, konkursów i nagród dla gości.

Bilety: 30 zł przedsprzedaż i 40 zł w dniu imprezy. RezerwacjaAdres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub sms: 603 952 430 (w wiadomości należy wpisać: „6 urodziny”, imię i nazwisko rezerwującego, ilość biletów oraz miejscowość).

Tradycyjnie dla naszych czytelników będziemy mieli bilety, wypatrujcie konkursu!

Termin: 30.09.2017, godz. 20. Miejsce: klub Prowincja.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama