Słubice: 16 stycznia 2018   |   Imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
reklama
reklama

Prowincja świętuje urodziny - zagra Sztywny Pal Azji

Huczna impreza, pełna atrakcji kulinarnych i muzycznych, na scenie m.in. weterani rocka, absolutna klasyka, czyli zespół Sztywny Pal Azji. Tak swoje urodziny świętować chce Klub Prowincja. Już można kupować i rezerwować bilety!

urodziny prowincji 

Coraz bliżej do 6. urodzin Klubu Prowincja. I tradycyjnej, urodzinowej imprezy. Tym razem ze sceny popłyną klasyczne rockowe kawałki w wykonaniu kultowego zespołu Sztywny Pal Azji. Na pewno nie zabraknie takich przebojów jak m.in. „Wieża radości, wieża samotności”.Legenda powraca na scenę Prowincji po 4 latach. W składzie pojawili się założyciele zespołu, czyli Leszek Nowak (wokal, fortepian) oraz Paweł Nazimek (bas). Koncert będzie więc okazją, żeby usłyszeć klasykę w niemal oryginalnym brzmieniu. Zanim na scenie pojawią się weterani, w świat rockowych coverów wprowadzą gości dwaj inni wokaliści: Jarek Gil (Cadillac) i Przemek Kińczyk (Bullfinch).

Muzyczna uczta to jednak nie wszystko! Organizatorzy obiecują, że podczas imprezy nie zabraknie pysznego torta, konkursów i nagród dla gości.

Bilety: 30 zł przedsprzedaż i 40 zł w dniu imprezy. RezerwacjaAdres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub sms: 603 952 430 (w wiadomości należy wpisać: „6 urodziny”, imię i nazwisko rezerwującego, ilość biletów oraz miejscowość).

Tradycyjnie dla naszych czytelników będziemy mieli bilety, wypatrujcie konkursu!

Termin: 30.09.2017, godz. 20. Miejsce: klub Prowincja.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się nowy herb powiatu słubickiego?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama