Słubice: 17 lipca 2018   |   Imieniny: Aneta, Bogdan, Aleksy
reklama
reklama

Lubuska Ściana Bassowa po raz pierwszy w Słubicach

Uwaga, zbliża się solidna dawka jamajskich dźwięków z baaardzo konkretnym basem. W klubie Prowincja na sobotni wieczór zainstaluje się Lubuska Ściana Bassowa - pierwszy siedmiopasmowy dźwięk w Polsce o mocy 7000 W. To dopiero będzie impreza!

er skanker_sound_system

Czym jest Lubuska Ścianka Bassowa? Jak informują jego twórcy, jest to połączenie głośników basowych z resztą muzycznego systemu, które gwarantuje niezapomniane przeżycia oraz powoduje, że ludzkie ciało samo wchodzi w trans. Jednak sama ścianka to nic, jeśli nie będzie dobrej muzyki.

W Prowincji za deckami zasiądzie ekipa Er Skanker Sound System i goście. Artyści przyjadą w pełnym składzie i uraczą słubicką publiczność jamajskimi dźwiękami z gatunków roots, reggae, dub i steppers.

- Nie może Ciebie zabraknąć na tej imprezie, bo takiej dawki jamajskich dźwięków jeszcze w Słubicach nie było. Namów mamę, tatę, wujka, ciocię, żonę, męża, kota i psa (albo lepiej zwierząt nie bierzcie). Widzimy się na miejscu – zachęcają organizatorzy.

Termin: 23.09.2017 godz. 20. Miejsce: Klub Prowincja, wstęp wolny.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama