Słubice: 17 lutego 2018   |   Imieniny: Zbigniew, Julian, Łukasz
reklama
reklama

Flamenco na żywo w SMOK-u

Muzyka, żywiołowy taniec, pasja, emocje, a do tego wino i poczęstunek w hiszpańskim stylu – tego mogą spodziewać się uczestnicy koncertu flamenco, który odbędzie się 7 października w SMOK-u.

Flamenco Słubice

Polsko-hiszpański zespół koncertował już w SMOK-u w lutym zeszłego roku, teraz powraca z nowym programem. Jak mówią artyści „flamenco to ponad 50 stylów, różniących się od siebie melodią, techniką, a przede wszystkim przekazywanymi emocjami.”

Organizatorem wydarzenia jest szkoła flamenco "La Frontera", założona przez Joannę Zapałę, tancerkę, choreografa i pedagoga ze Słubic. Jest ona również jednym z członków zespołu, który wystąpi na scenie. Towarzyszyć jej będzie Barbara Cieślewicz, pochodząca z Żar tancerka i instruktorka w Flamencostudio Amparo de Triana w Berlinie.

Razem z paniami w żywiołową muzyczną podróż wyruszą panowie, pochodzący z Hiszpanii: Juan Cardenas i Valle Monje. Ten pierwszy jest śpiewakiem flamenco z Puebla de Cazalla niedaleko Sevilli, miasteczka o wielkich tradycjach tego tańca. Drugi to gitarzysta, urodzony i wychowany w dzielnicy cygańskiej Santiago w Jerez de la Frontera w Andaluzji. Na gitarze gra od 3. roku życia, jest również nauczycielem.

Klimat flamenco pokazuje to nagranie tańca w wykonaniu Joanny Zapały: https://www.youtube.com/watch?v=W1EBdsbJKxQ

Dzięki polsko-hiszpańskiemu zespołowi w sali kameralnej SMOK zabrzmi muzyka i śpiew, zobaczymy też zmysłowy taniec. O ucztę dla pozostałych zmysłów zadba Prowincja, która przygotuje wino i przekąski w hiszpańskim stylu. Zapowiada się wyjątkowy wieczór.

Bilety na koncert można kupić w kasie SMOK i klubie Prowincja (sprzedaż rusza w przyszłym tygodniu). Cena wejściówki to 30 zł w przedsprzedaży i 40 zł w dniu koncertu.

Termin: 07.10.2017, godz. 19:00. Miejsce: SMOK Słubice, sala kameralna.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz wprowadzony przez rząd zakaz handlu w niedziele?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama