Słubice: 18 czerwca 2018   |   Imieniny: Elżbieta, Paula, Marek
reklama
reklama

Flamenco na żywo w SMOK-u

Muzyka, żywiołowy taniec, pasja, emocje, a do tego wino i poczęstunek w hiszpańskim stylu – tego mogą spodziewać się uczestnicy koncertu flamenco, który odbędzie się 7 października w SMOK-u.

Flamenco Słubice

Polsko-hiszpański zespół koncertował już w SMOK-u w lutym zeszłego roku, teraz powraca z nowym programem. Jak mówią artyści „flamenco to ponad 50 stylów, różniących się od siebie melodią, techniką, a przede wszystkim przekazywanymi emocjami.”

Organizatorem wydarzenia jest szkoła flamenco "La Frontera", założona przez Joannę Zapałę, tancerkę, choreografa i pedagoga ze Słubic. Jest ona również jednym z członków zespołu, który wystąpi na scenie. Towarzyszyć jej będzie Barbara Cieślewicz, pochodząca z Żar tancerka i instruktorka w Flamencostudio Amparo de Triana w Berlinie.

Razem z paniami w żywiołową muzyczną podróż wyruszą panowie, pochodzący z Hiszpanii: Juan Cardenas i Valle Monje. Ten pierwszy jest śpiewakiem flamenco z Puebla de Cazalla niedaleko Sevilli, miasteczka o wielkich tradycjach tego tańca. Drugi to gitarzysta, urodzony i wychowany w dzielnicy cygańskiej Santiago w Jerez de la Frontera w Andaluzji. Na gitarze gra od 3. roku życia, jest również nauczycielem.

Klimat flamenco pokazuje to nagranie tańca w wykonaniu Joanny Zapały: https://www.youtube.com/watch?v=W1EBdsbJKxQ

Dzięki polsko-hiszpańskiemu zespołowi w sali kameralnej SMOK zabrzmi muzyka i śpiew, zobaczymy też zmysłowy taniec. O ucztę dla pozostałych zmysłów zadba Prowincja, która przygotuje wino i przekąski w hiszpańskim stylu. Zapowiada się wyjątkowy wieczór.

Bilety na koncert można kupić w kasie SMOK i klubie Prowincja (sprzedaż rusza w przyszłym tygodniu). Cena wejściówki to 30 zł w przedsprzedaży i 40 zł w dniu koncertu.

Termin: 07.10.2017, godz. 19:00. Miejsce: SMOK Słubice, sala kameralna.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się projekt przebudowy Placu Bohaterów?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama