Słubice: 14 grudnia 2018   |   Imieniny: Alfred, Izydor
reklama
reklama

Teresa Werner wystąpi w Słubicach

Gratka dla miłośników twórczości Teresy Werner. Ta niezwykle popularna w Polsce i zagranicą wokalistka wystąpi 8 października w Słubicach. Ruszyła już sprzedaż biletów.

teresa werner_slubice

Piosenkarka pochodzi z Nakła Śląskiego. W trakcie swojej kariery pojawiała się na scenach największych teatrów świata, m.in. Carnegie Hall oraz Broadway. Występowała w Europie, Afryce, Azji oraz Ameryce Północnej. W 1991 roku reprezentowała zespół "Śląsk" na Festiwalu Piosenki Ludowej w RPA, gdzie zajęła pierwsze miejsce.

Publiczność pokochała ją dzięki takim przebojom jak "Miłość jest piękna", "Dałabym Ci dała" czy "Kocham swoje morze". Jej kompozycje oraz teledyski emitowane są na antenach stacji radiowych i telewizyjnych. Artystka ma na swoim koncie nagrane dwie płyty CD oraz krążek DVD z dotychczasowymi wideoklipami. Album "Spełnić marzenia", którego premiera miała miejsce w 2012 roku, uzyskał status Złotej Płyty.W Słubicach artystka wystapi 8 października o godz. 19:00 w auli Collegium Polonicum. Bilety w cenie 60 złotych dostępnę są w punkcie Semilac Galeria Prima, ul. Daszyńskiego 1, I piętro oraz w kasie Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury. Można ja zamówić także przez internet na stronach www.kupbilecik.pl oraz biletyna.pl.

Termin: 8.10.2017, godz. 19:00. Miejsce: aula Collegium Polonicum.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama