Słubice: 18 lutego 2018   |   Imieniny: Konstancja, Maksym, Bernadeta
reklama
reklama

Świecko zaprasza na pieczone ziemniaki!

Jak co roku, Stowarzyszenie Przyjaciół Świecka oraz tamtejsze sołectwo organizują zabawę w prawdziwie wiejskim stylu - z mnóstwem pieczonych w ognisku ziemniaków. To Święto Pieczonego Ziemniaka!

swieto-ziemniaka

Kto nie pamięta smaku ziemniaków pieczonych w ognisku? I tego, jak łatwo sobie poparzyć palce, obierając spieczoną skórkę? Tych i wielu, wielu innych atrakcji nie zabraknie podczas tegorocznego Święta Pieczonego Ziemniaka, które odbędzie się 9 września na boisku w Świecku.

Od godz. 16.00 na całe rodziny czekać będzie wiele atrakcji. – Dla najmłodszych i nieco starszych dzieci będą prowadzone animacje, a także różne gry, zabawy. Dzieci będą mogły również poskakać na dmuchańcach – mówi Sylwia Cor, prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Świecka. – Atrakcją będzie możliwość posiedzenia przy ognisku, bo w mieście to niemożliwe – dodaje S. Cor.

Starsi, podzieleni na drużyny, tradycyjnie będą rywalizowali o Puchar Sołtysa. Konkurencje przewidziano różne, a sama nagroda to na razie tajemnica sołtysa. A potem wszyscy będą wspólnie bawić się do białego rana przy muzyce na żywo.

Termin: 9.09.2017, godz. 16. Miejsce: boisko w Świecku.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz wprowadzony przez rząd zakaz handlu w niedziele?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama