Słubice: 21 czerwca 2018   |   Imieniny: Alicja, Marta, Alojz
reklama
reklama

Świecko zaprasza na pieczone ziemniaki!

Jak co roku, Stowarzyszenie Przyjaciół Świecka oraz tamtejsze sołectwo organizują zabawę w prawdziwie wiejskim stylu - z mnóstwem pieczonych w ognisku ziemniaków. To Święto Pieczonego Ziemniaka!

swieto-ziemniaka

Kto nie pamięta smaku ziemniaków pieczonych w ognisku? I tego, jak łatwo sobie poparzyć palce, obierając spieczoną skórkę? Tych i wielu, wielu innych atrakcji nie zabraknie podczas tegorocznego Święta Pieczonego Ziemniaka, które odbędzie się 9 września na boisku w Świecku.

Od godz. 16.00 na całe rodziny czekać będzie wiele atrakcji. – Dla najmłodszych i nieco starszych dzieci będą prowadzone animacje, a także różne gry, zabawy. Dzieci będą mogły również poskakać na dmuchańcach – mówi Sylwia Cor, prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Świecka. – Atrakcją będzie możliwość posiedzenia przy ognisku, bo w mieście to niemożliwe – dodaje S. Cor.

Starsi, podzieleni na drużyny, tradycyjnie będą rywalizowali o Puchar Sołtysa. Konkurencje przewidziano różne, a sama nagroda to na razie tajemnica sołtysa. A potem wszyscy będą wspólnie bawić się do białego rana przy muzyce na żywo.

Termin: 9.09.2017, godz. 16. Miejsce: boisko w Świecku.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się projekt przebudowy Placu Bohaterów?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama