Słubice: 20 października 2018   |   Imieniny: Urszuli, Celiny, Hilarego
reklama
reklama

Tribute to Pink Floyd - koncert zespołu Distant Bells

Największe przeboje legendarnego Pink Floyd zabrzmią na żywo w auli Collegium Polonicum dzięki muzykom z czeskiej grupy Distant Bells. To pasjonaci rocka z tamtych lat: grają na oryginalnych instrumentach, które są starsze od nich samych. Mamy dla Was zaproszenia!

pink floyd

Distant Bells to ośmioosobowa grupa z czeskiego Brna, która od 2003 roku mierzy się z wielkim wyzwaniem, jakim jest twórczość legendarnych Pink Floyd'ów.

- Zawsze byliśmy zafascynowani oryginalnym brzmieniem zespołów z lat 60. i 70. XX wieku - mówią o sobie muzycy. - Naszym celem jest przekazanie tego dźwięku naszym fanom w jak największym stopniu i stworzenie delikatnej więzi między złotą erą Rock'n'Roll a współczesnym światem - podkreślają.

Zespół koncertuje w całej Europie. Każdy ich występ to pełna pasji dwugodzinna podróż po największych przebojach Pink Floyd. Próbkę ich umiejętności można zobaczyć i posłuchać poniżej.Koncert w Słubicach odbędzie się 15 września o godz. 20:00 w auli Collegium Polonicum. Jego organizatorem jest Słubicki Miejski Dom Kultury. Bilety w cenie 50 zł są już do nabycia w kasie SMOK przy ul. 1 Maja.

Konkurs

Dzięki współpracy z organizatorami mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest jedno dwuosobowe zaproszenie na koncert. Aby wziąć udział w konkursie należy być zarejestrowanym użytkownikiem portalu oraz wysłać zgłoszenie na adres  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W zgłoszeniu należy podać:
  • imię i nazwisko,
  • login z portalu,
  • adres email oraz numer telefonu,
  • w temacie emaila wpisać "Pink Floyd".
Adres email z którego wysyłane jest zgłoszenie musi być taki sam jak podany przy rejestracji w portalu. Zasada - kto pierwszy, ten lepszy. Wyniki podamy jutro!
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama