Słubice: 21 stycznia 2019   |   Imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
reklama
reklama

Tribute to Pink Floyd - koncert zespołu Distant Bells

Największe przeboje legendarnego Pink Floyd zabrzmią na żywo w auli Collegium Polonicum dzięki muzykom z czeskiej grupy Distant Bells. To pasjonaci rocka z tamtych lat: grają na oryginalnych instrumentach, które są starsze od nich samych. Mamy dla Was zaproszenia!

pink floyd

Distant Bells to ośmioosobowa grupa z czeskiego Brna, która od 2003 roku mierzy się z wielkim wyzwaniem, jakim jest twórczość legendarnych Pink Floyd'ów.

- Zawsze byliśmy zafascynowani oryginalnym brzmieniem zespołów z lat 60. i 70. XX wieku - mówią o sobie muzycy. - Naszym celem jest przekazanie tego dźwięku naszym fanom w jak największym stopniu i stworzenie delikatnej więzi między złotą erą Rock'n'Roll a współczesnym światem - podkreślają.

Zespół koncertuje w całej Europie. Każdy ich występ to pełna pasji dwugodzinna podróż po największych przebojach Pink Floyd. Próbkę ich umiejętności można zobaczyć i posłuchać poniżej.Koncert w Słubicach odbędzie się 15 września o godz. 20:00 w auli Collegium Polonicum. Jego organizatorem jest Słubicki Miejski Dom Kultury. Bilety w cenie 50 zł są już do nabycia w kasie SMOK przy ul. 1 Maja.

Konkurs

Dzięki współpracy z organizatorami mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest jedno dwuosobowe zaproszenie na koncert. Aby wziąć udział w konkursie należy być zarejestrowanym użytkownikiem portalu oraz wysłać zgłoszenie na adres  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W zgłoszeniu należy podać:
  • imię i nazwisko,
  • login z portalu,
  • adres email oraz numer telefonu,
  • w temacie emaila wpisać "Pink Floyd".
Adres email z którego wysyłane jest zgłoszenie musi być taki sam jak podany przy rejestracji w portalu. Zasada - kto pierwszy, ten lepszy. Wyniki podamy jutro!
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama