Słubice: 18 lipca 2018   |   Imieniny: Kamil, Robert, Szymon
reklama
reklama

Przystanek Woodstock po raz 23. zagra w Kostrzynie

Przełom lipca i sierpnia to tradycyjnie czas na największą imprezę muzyczną w naszym kraju, czyli Przystanek Woodstock. W sąsiednim Kostrzynie na fanów dobrej zabawy czeka kilkadziesiąt koncertów oraz spotkania, warsztaty i dyskusje.

woodstock 2014

Impreza organizowana jest już po raz 23. Całość oficjalnie rozpocznie się 3 sierpnia i potrwa przez dwa kolejne dni. Koncerty i pozostałe festiwalowe wydarzenia będą odbywać się na dwóch scenach muzycznych (mała i duża), namiocie ASP oraz w Pokojowej Wiosce Kriszny.

Podczas festiwalu zagrają m.in. The Qemists, Nothing But Thieves, Oddział Zamknięty, Tabu, Wilki, Hey, House of Pain, Łąki Łan, Domowe Melodie, Dr Misio, Mesajah i Piotr Bukartyk. Lista wykonawców jest bardzo długa. Na festiwalu pojawi się wiele znanych postaci szeroko pojętego świata kultury i sztuki. Szczegółowy program można znaleźć na www.woodstockfestival.pl.

Kierowcy udający się w kierunku Kostrzyna powinno pamiętać, że na czas festiwalu będzie zmieniona organizacja ruchu w mieście (objazdy), a także mogą wystąpić utrudnienia i korki na drogach dojazdowych do miasta. ZOBACZ MAPĘ FESTIWALU

---

Jeśli wybieracie się na Przystanek Woodstock i macie ciekawe zdjęcia lub filmiki, podzielcie się nimi, pokażcie jak się bawicie! Będziemy publikować.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama