Słubice: 26 kwietnia 2018   |   Imieniny: Maria, Marcelina, Marzena
reklama
reklama

Warsztaty artystyczne dla młodzieży w Strausbergu

Wakacje nie muszą być czasem wyłącznie błogiego lenistwa, można odpoczywać też… artystycznie. Rap, graffiti, taniec, teatr, w malowniczej niemieckiej miejscowości nad jeziorem – to propozycja aktywności dla młodzieży w wieku 15-20 lat. Już można się zgłaszać!

impulswochode

Stowarzyszenie IMPULS Initiative we współpracy z JSV Strausberg zaprasza młodzież na pięć dni artystycznych warsztatów w jednej z wybranych pięciu dziedzin: rap (tu dobrze byłoby, żeby chętni mówili po niemiecku), graffiti, taniec, teatr, budowa scenografii/kostiumów.

Każdy uczestnik wybiera jeden z warsztatów. Będzie pracował w 10-osobowej grupie, w której 5 osób pochodzi z Niemiec i 5 z Polski. Efekty tej międzynarodowej pracy, wspierane przez prowadzących warsztaty, będzie można zobaczyć podczas spektaklu końcowego. Wtedy każdy z uczestników warsztatów, będzie miał okazję zaprezentować zdobyte umiejętności.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, uczestnik płaci 50 euro za wyżywienie i zakwaterowanie. Musi również dojechać na własną rękę (koszt około 8 euro za pojedynczy bilet, grupowy jest tańszy). Trasa: Frankfurt Oder – Werbig, tam przesiadka do Strausberg.

Więcej informacji o prowadzących i samym projekcie można znaleźć na www.impuls-initiative.de (strona jest w języku polskim). Adres mailowy do korespondencji (po polsku): Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Termin: 14-19.08.2017. Miejsce: Strausberg (Niemcy).
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz wprowadzony przez rząd zakaz handlu w niedziele?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama