Słubice: 21 listopada 2017   |   Imieniny: Albert, Janusz, Konrad
reklama
reklama

Warsztaty artystyczne dla młodzieży w Strausbergu

Wakacje nie muszą być czasem wyłącznie błogiego lenistwa, można odpoczywać też… artystycznie. Rap, graffiti, taniec, teatr, w malowniczej niemieckiej miejscowości nad jeziorem – to propozycja aktywności dla młodzieży w wieku 15-20 lat. Już można się zgłaszać!

impulswochode

Stowarzyszenie IMPULS Initiative we współpracy z JSV Strausberg zaprasza młodzież na pięć dni artystycznych warsztatów w jednej z wybranych pięciu dziedzin: rap (tu dobrze byłoby, żeby chętni mówili po niemiecku), graffiti, taniec, teatr, budowa scenografii/kostiumów.

Każdy uczestnik wybiera jeden z warsztatów. Będzie pracował w 10-osobowej grupie, w której 5 osób pochodzi z Niemiec i 5 z Polski. Efekty tej międzynarodowej pracy, wspierane przez prowadzących warsztaty, będzie można zobaczyć podczas spektaklu końcowego. Wtedy każdy z uczestników warsztatów, będzie miał okazję zaprezentować zdobyte umiejętności.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, uczestnik płaci 50 euro za wyżywienie i zakwaterowanie. Musi również dojechać na własną rękę (koszt około 8 euro za pojedynczy bilet, grupowy jest tańszy). Trasa: Frankfurt Oder – Werbig, tam przesiadka do Strausberg.

Więcej informacji o prowadzących i samym projekcie można znaleźć na www.impuls-initiative.de (strona jest w języku polskim). Adres mailowy do korespondencji (po polsku): Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Termin: 14-19.08.2017. Miejsce: Strausberg (Niemcy).
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy kostka brukowa na terenie parku przy placu Wolności to dobry pomysł?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama