Słubice: 23 września 2017   |   Imieniny: Tekla, Bogusław
reklama
reklama

Festyn wakacyjny w Pamięcinie

W Pamięcinie ostatnio coraz więcej się dzieje, szczególnie jeśli chodzi o imprezy "pod chmurką" dla małych i dużych. Kolejna propozycja na sobotnie popołudnie to festyn wakacyjny, na który zaprasza lokalne Koło Gospodyń Wiejskich.

pamiecin impreza
W Pamięcinie wiedzą jak dobrze się bawić (fot. archiwum)

1 lipca na boisku sportowym w Pamięcinie (przy wjeździe od strony Słubice po lewej) będzie działo się naprawdę sporo. Festyn rozpocznie się o godz. 16.00. O tej samej godzinie wystartuje turniej piłki plażowej. Nie zabraknie występów muzycznych: na scenie zobaczymy lokalne kapele i młodych artystów, pojawi się również kabaret. Strażacy zaprezentują swój sprzęt, odbędzie się też pokaz motorów. Oprócz tego każdy będzie mógł skorzystać z poczęstunku, spróbować ciast i innych słodkości.

W międzyczasie na dzieci czekać będą dmuchańce, malowanie włosów i słodkie niespodzianki. Na wszystkich – animacje i konkursy z nagrodami. Kto nie będzie miał szczęścia w konkursie, może liczyć na jedną z nagród ufundowanych przez sponsorów – ich losowanie odbędzie się o godz. 19.30. A pół godziny później rozpocznie się taneczna zabawa "pod chmurką", którą poprowadzi Jarosław Fiuk.

Impreza ma charakter otwarty. Wstęp wolny dla wszystkich.

Termin: 01.07.2017, godz. 16.00. Miejsce: boisko w Pamięcinie.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz pomysł budowy basenu w Słubicach?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama