Słubice: 21 stycznia 2018   |   Imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
reklama
reklama

Festyn wakacyjny w Pamięcinie

W Pamięcinie ostatnio coraz więcej się dzieje, szczególnie jeśli chodzi o imprezy "pod chmurką" dla małych i dużych. Kolejna propozycja na sobotnie popołudnie to festyn wakacyjny, na który zaprasza lokalne Koło Gospodyń Wiejskich.

pamiecin impreza
W Pamięcinie wiedzą jak dobrze się bawić (fot. archiwum)

1 lipca na boisku sportowym w Pamięcinie (przy wjeździe od strony Słubice po lewej) będzie działo się naprawdę sporo. Festyn rozpocznie się o godz. 16.00. O tej samej godzinie wystartuje turniej piłki plażowej. Nie zabraknie występów muzycznych: na scenie zobaczymy lokalne kapele i młodych artystów, pojawi się również kabaret. Strażacy zaprezentują swój sprzęt, odbędzie się też pokaz motorów. Oprócz tego każdy będzie mógł skorzystać z poczęstunku, spróbować ciast i innych słodkości.

W międzyczasie na dzieci czekać będą dmuchańce, malowanie włosów i słodkie niespodzianki. Na wszystkich – animacje i konkursy z nagrodami. Kto nie będzie miał szczęścia w konkursie, może liczyć na jedną z nagród ufundowanych przez sponsorów – ich losowanie odbędzie się o godz. 19.30. A pół godziny później rozpocznie się taneczna zabawa "pod chmurką", którą poprowadzi Jarosław Fiuk.

Impreza ma charakter otwarty. Wstęp wolny dla wszystkich.

Termin: 01.07.2017, godz. 16.00. Miejsce: boisko w Pamięcinie.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się nowy herb powiatu słubickiego?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama