Słubice: 23 lipca 2018   |   Imieniny: Bogna, Brygida, Apolinary
reklama
reklama

Helene Beach Festival 2017 - mega konkurs

Piękne okoliczności przyrody, wyjątkowa muzyka i tysiące bawiących się ludzie - tak w skrócie można opisać Helene Beach Festival. W tym roku odbędzie się kolejna edycja tej niezwykłej imprezy. Tylko u nas do zdobycia wejściówki o wartości prawie 100 euro!

helene1

Helene Beach Festiwal organizowany jest od 2010 roku. Podczas pierwszej edycji wzięło w nim udział ponad 65 tys. osób. Choć koncentruje się głównie na muzyce elektronicznej, coś dla siebie znajdą tu wszyscy miłośnicy muzyki. W tym roku organizatorzy zaplanowali aż 120 występów na 8 scenach. Będzie techno, dance, pop, hip-hop, reggae, goa, a nawet rock. To wszystko przez cztery dni, od 27 do 30 lipca nad pięknie położonym jeziorem Helenesee tuż za Frankfurtem.

Akwen często nazywa się małym Bałtykim, głównie ze względu na otoczenie jeziora przypominające morze, w tym szeroką, piaszczystą plażę. To najczystsze jezioro w Brandenburgii, jego powierzchnia wynosi 2,5 km2, a maksymalna głębokość 56,63 metry. Akwen upodobali sobie nurkowie - widoczność przy sprzyjających warunkach dochodzi nawet do 12 metrów. Nad jeziorem znajdują się kempingi, lokale gastronomiczne, place zabaw, boiska do siatkówki plażowej, wypożyczalnie sprzętu sportowego i wodnego. To idealne warunki do dobrej zabawy w słoneczne, letnie dni.

helene2

- Jestem rezydentem Helene Beach Festival, grałem tam od początku na jednej ze scen. Chociaż aktualnie mieszkam 350 km od Słubic, przyjadę, żeby zagrać ponownie i jeszcze raz poczuć fenomenalną atmosferę - mówi Damian Lee, jeden z artystów, którego zobaczymy w tym roku na scenie.

Czytelnicy portalu Słubice24 mają niepowtarzalną okazję zdobycia darmowych wejściówek na festiwal, uprawniających do wejścia na wszystkie wydarzenia festiwalu przez pełne 4 dni! Dzięki współpracy z organizatorami otrzymaliśmy ich aż 40, każda warta prawie 100 euro! Zainteresowanych zapraszamy na nasz profil na Facebooku, gdzie odbywa się konkurs.

Więcej informacji o imprezie oraz program znajdziecie na www.helene-beach-festival.de.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama