Słubice: 24 marca 2019   |   Imieniny: Gabriel, Marek, Gabor
reklama
reklama

Wygraj bilety na występ Neo-Nówki

Wszystkim fanom kabaretu Neonówka przypominamy o sobotnim występie. 10 czerwca w stadionie Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacja komicy zaprezentują nowy program pt. "Kazik sam w domu”. Mamy dla Was konkurs z biletami!

neonowka niebo

O czym jest najnowszy program Neonówki? "Kazik sam w domu” to realistyczny świat codziennych obowiązków domowych, ale tym razem widziany męskim okiem. Wszystko podane oczywiście w krzywym zwierciadle i z typowym dla Neonówki rodzajem humoru.

Założona w 2000 roku grup wystąpi w Słubicach w składzie: Roman Żurek, Michał Gawliński i Radosław Bielecki. W programie nie zabraknie także autorskich piosenek, a o oprawę muzyczną tradycyjnie zadba zespół Żarówki.

kazik sam_w_domu

Sprzedaż biletów w zróżnicowanych cenach 50 zł, 60 zł, 70 zł i 80 zł (VIP) prowadzi SOSiR i SMOK. Możne je już także kupić na stronie www.biletowakasa.pl. Portal Słubice24 jest jednym z patronów medialnych wydarzenia. Dzięki współpracy z organizatorami mamy dla Was konkurs w którym do wygrania są zaproszenia na kabaret.

Konkurs
Do wygrania są dwa podwójne zaproszenie na występ kabaretu Neonówka. Aby wziąć udział w konkursie należy być zarejestrowanym użytkownikiem portalu oraz wysłać zgłoszenie na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W zgłoszeniu należy podać:
  • imię i nazwisko,
  • adres email oraz numer telefonu,
  • w temacie emaila wpisać "kabaret",
  • login z portalu,
  • odpowiedź na pytanie: w którym roku Neonówka pierwszy raz wystąpiła w Słubicach?
Adres email z którego wysyłane jest zgłoszenie musi być taki sam jak podany przy rejestracji w portalu. Wyniki podamy jutro.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama