Słubice: 17 grudnia 2018   |   Imieniny: Olimpia, Łukasz, Jolanta
reklama
reklama

Wygraj bilety na występ Neo-Nówki

Wszystkim fanom kabaretu Neonówka przypominamy o sobotnim występie. 10 czerwca w stadionie Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacja komicy zaprezentują nowy program pt. "Kazik sam w domu”. Mamy dla Was konkurs z biletami!

neonowka niebo

O czym jest najnowszy program Neonówki? "Kazik sam w domu” to realistyczny świat codziennych obowiązków domowych, ale tym razem widziany męskim okiem. Wszystko podane oczywiście w krzywym zwierciadle i z typowym dla Neonówki rodzajem humoru.

Założona w 2000 roku grup wystąpi w Słubicach w składzie: Roman Żurek, Michał Gawliński i Radosław Bielecki. W programie nie zabraknie także autorskich piosenek, a o oprawę muzyczną tradycyjnie zadba zespół Żarówki.

kazik sam_w_domu

Sprzedaż biletów w zróżnicowanych cenach 50 zł, 60 zł, 70 zł i 80 zł (VIP) prowadzi SOSiR i SMOK. Możne je już także kupić na stronie www.biletowakasa.pl. Portal Słubice24 jest jednym z patronów medialnych wydarzenia. Dzięki współpracy z organizatorami mamy dla Was konkurs w którym do wygrania są zaproszenia na kabaret.

Konkurs
Do wygrania są dwa podwójne zaproszenie na występ kabaretu Neonówka. Aby wziąć udział w konkursie należy być zarejestrowanym użytkownikiem portalu oraz wysłać zgłoszenie na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W zgłoszeniu należy podać:
  • imię i nazwisko,
  • adres email oraz numer telefonu,
  • w temacie emaila wpisać "kabaret",
  • login z portalu,
  • odpowiedź na pytanie: w którym roku Neonówka pierwszy raz wystąpiła w Słubicach?
Adres email z którego wysyłane jest zgłoszenie musi być taki sam jak podany przy rejestracji w portalu. Wyniki podamy jutro.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama