Słubice: 19 czerwca 2018   |   Imieniny: Gerwazy, Protazy, Julianna
reklama
reklama

SKA Reggae Punk Fest 2017

Klub Prowincja przygotował prawdziwą gratkę dla miłosników dobrej muzyki. Już 20 maja odbędzie się impreza pod hasłem SKA Reggae Punk Fest 2017. Podczas koncertu zaprezentują się takie formacje jak De Łindows, Aulofobia oraz Kufajka Rencisty.

prowincja ska_punk

De Łindows -  weterani stylu punk i ska. Zadebiutowali w 2004 roku albumem "Depresja". Ich dorobek to obecnie cztery studyjne płyty. Zespół ma za sobą setki występów w Polsce, Czechach i na Słowacji. Byli na takich festiwalach jak Przystanek Woodstock, Jarocin, B-Festival, Punk Island, Underground Fest czy Keltska Noc.

Aulofobia -  zespół grający muzykę punk / hard core pochodzący ze Stargardu Szczecińskiego. Na swoim koncie mają kilkadziesiąt koncertów. Przemyślane teksty, do tego ciekawe kompozycje sprawiają, że ich fani potrafią pod sceną zrobić niezłą „zadymę”.

Kufajka Rencisty stary (nowy) zespół pochodzący z Sulęcina obracający się w stylistyce punk / rock / reggae. Od 25 lat na scenie muzycznej (z dłuższymi i krótszymi przerwami) ku uciesze publiczności nie tylko lokalnej. W swoim repertuarze mają utwory autorskie oraz sporą ilość coverów bardziej znanych artystów. Żywiołowość i charyzma wokalisty sprawia, że ich koncerty to niezapomniane przeżycie.

---

Po koncercie organizatorzy zapraszają na after party. Do wspólnej zabawy porwie Was DJ Chickin (punk / ska / reggae / dub).

Bilety i rezerwacje

Bilety na SKA Reggae Punk Fest 2017 kosztują 25 zł (przedsprzedaż) i 30 zł (w dniu imprezy). Rezerwacje biletów:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub sms 603 952 430.

Termin: 20.05.2017 godz. 19:00. Miejsce: Klub Prowincja.

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się projekt przebudowy Placu Bohaterów?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama