Słubice: 19 czerwca 2018   |   Imieniny: Gerwazy, Protazy, Julianna
reklama
reklama

Spotkanie autorskie z Grzegorzem Miecugowem

Nie lada gratka czeka niebawem fanów Grzegorza Miecugowa. Ten dziennikarz i publicysta wkrótce odwiedzi Słubice. Spotkanie autorskiego odbędzie się w bibliotece miejskiej.

spotkaniemiecugowplakat

Dziennikarz odwiedzi Słubice 25 maja. Spotkanie odbędzie się w oddziale dla dorosłych Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Słubicach o godzinie 17.00.

Grzegorz Miecugow urodził się w 1955 roku w Krakowie. Obecnie jest znany szerokiej publiczności przede wszystkim jako prowadzący program Szkło kontaktowe w TVN24. Jego kariera w mediach trwa jednak od długiego czasu. Pracę zaczynał w warszawskim Teatrze na Rozdrożu, skąd trafił do lokalnej rozgłośni radiowej. W 1987 trafił do radiowej Trójki, aby w końcu zostać szefem zespołu prowadzącego program Zapraszamy do Trójki. Zdarzyło mu się także w zastępstwie Marka Niedźwieckiego prowadzić dziewięć wydań Listy Przebojów Programu Trzeciego.

Od 1989 roku trwa jego przygoda z telewizją. Najpierw trafił do Wiadomości w telewizyjnej Jedynce, a od 1997 współtworzył Fakty TVN. Prowadził pierwszą polską edycję reality show Big Brother, a także pracował przy zakładaniu kanału informacyjnego TVN24. Ze stacją TVN jest związany do dziś jako prowadzący programów Szkło kontaktowe i Inny Punkt widzenia. Jest autorem książki o tym samym tytule co program -  „Inny punkt widzenia", a także publikacji  „Kontaktowi, czyli szklarze bez kitu", „Przypadek" oraz „Trójka do potęgi".

Publicyście zdarzyło się wystąpić w dwóch filmach: „Pułapka”(1997) jako dziennikarz Wiadomości i „Ryś”(2007) jako policjant . Obecnie prowadzi także zajęcia dla studentów dziennikarstwa.

---

Spotkanie z dziennikarzem prowadzi Marta Szymańska-Ptak ze słubickiej telewizji HTS. Wstęp wolny. Grupy zorganizowane powinny zarezerwować miejsca pod numerem tel. 95 758 23 72.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się projekt przebudowy Placu Bohaterów?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama