Słubice: 23 maja 2018   |   Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
reklama
reklama

Monika Kuszyńska zagra dla niepełnosprawnego Michała

Przed nami wielki finał akcji "Pola nadziei". 21 kwietnia w Collegium Polonicum odbędzie się koncert Moniki Kuszyńskiej, byłej wokalistki Varius Manx. Po imprezie zaplanowano kwestę w trakcie której będą zbierane środki na rzecz niepełnosprawnego Michała Pulchnego.

monika kuszynska 

Więcej o Michale pisaliśmy w naszej poprzedniej publikacji. Młody mężczyzna uległ wypadkowi 13 lat temu. Jest sparaliżowany i do poruszania się potrzebuje nowego wózka. Na jego problem zwrócili uwagę wolontariusze Hospicjum Domowego Świętego Wincentego a'Paulo. Wspólnie z Fundacją Grupy Pomagamy zorganizowali zbiórkę pieniędzy. Kwietniowy koncert jest jednym z jej kluczowych elementów.

21 kwietnia o godz. 19 w Collegium Polonicum zobaczymy i usłyszymy Monikę Kuszyńską, byłą wokalistkę Varius Manx, niezwykłą artystkę, cenioną nie tylko za wspaniały głos, ale i postawę poza muzyczną sceną. Jej obecność to nie przypadek.

- Ona także przed laty uległa poważnemu wypadkowi po którym nie może chodzić. Porusza się na wózku inwalidzkim, ale swoim życiem udowadnia, że bycie osobą niepełnosprawną nie oznacza wykluczenia - podkreśla Przemysław Szewieliński, szef Hospicjum Domowego Świętego Wincentego a'Paulo

On i jego organizacja są głównymi pomysłodawcami całego wydarzenia. Impreza połączona będzie z podsumowaniem akcji "Pola nadziei". W jej trakcie dowiemy się ile pieniędzy zebrali wolontariusze podczas niedawnego rozdawania żonkili. Na zakończenie zaplanowano kwestę dobroczynną z której dochód zostanie przeznaczony na zakup nowego wózka dla Michała. Każdy z uczestników koncertu będzie mógł wesprzeć Michała dobrowolnym datkiem.

bilety monika

Dystrybucją biletów na koncert (wszystkie są jak zawsze bezpłatne) zajmuje się słubickie hospicjum, ale większość wejściówek już została rozdysponowana. Portal Słubice24 jest patronem medialnym wydarzenia. Dla naszych czytelników mamy 5 podwójnych zaproszeń.

Co zrobić, aby je otrzymać?
  • wysyłasz zgłoszenie na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  • w emailu podajesz swoje dane (imię i nazwisko, login z portalu, nr telefonu)
  • wiadomości nadaj tytuł "Pola nadziei"
Zaproszenie (każde podwójne) otrzyma od nas pięć osób. Decyduje kolejność zgłoszeń!
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaka powinna być organizacja ruchu na skrzyżowaniu ul. Jagiełły i Konstytucji 3 Maja?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama