Słubice: 18 czerwca 2018   |   Imieniny: Elżbieta, Paula, Marek
reklama
reklama

Kabaret Neonówka wkrótce w Słubicach

Niebawem w naszym mieście zobaczymy znany i lubiany kabaret Neonówka. Komicy wystąpią 10 czerwca na stadionie Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji z najnowszym programem pt. "Kazik sam w domu”. Bilety są już w sprzedaży.

neonowka niebo

Założona w roku 2000 grupa obecnie występuje w składzie Roman Żurek- założyciel i autor tekstów, Michał Gawliński i Radosław Bielecki. Artyści mieli już okazję zaprezentować się słubickiej publiczności. Co przygotowali tym razem?

W najnowszym programie pt. "Kazik sam w domu” komicy zabierają widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych, ale tym razem widziany męskim okiem.

- Jest to niekonwencjonalna instrukcja obsługi współczesnego mężczyzny z której dowiemy się jak radzić sobie z facetem, jak facet sobie nie radzi i jak sobie z tym poradzić. Elementem spinającym cały program jest zgrabnie poprowadzona fabuła archetypowej polskiej rodziny – zachęcają artyści.

W programie nie zabraknie autorskich piosenek, które są stałym elementem koncertów, a z kabaretem wystąpi zespół Żarówki.

kazik sam_w_domu

Sprzedaż biletów w zróżnicowanych cenach 50 zł, 60 zł, 70 zł i 80 zł (VIP) prowadzi SOSiR i SMOK. Możne je już także kupić na stronie www.biletowakasa.pl.

Portal Słubice24 jest jednym z patronów medialnych wydarzenia. Dzięki współpracy z organizatorami będziemy mieli dla Was konkursy z biletami. Więcej informacji już wkrótce!


Termin: 10.06.2017, godz. 20.00. Miejsce: stadion SOSiR Słubice.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się projekt przebudowy Placu Bohaterów?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama