Słubice: 21 kwietnia 2018   |   Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
reklama
reklama

Kabaret Neonówka wkrótce w Słubicach

Niebawem w naszym mieście zobaczymy znany i lubiany kabaret Neonówka. Komicy wystąpią 10 czerwca na stadionie Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji z najnowszym programem pt. "Kazik sam w domu”. Bilety są już w sprzedaży.

neonowka niebo

Założona w roku 2000 grupa obecnie występuje w składzie Roman Żurek- założyciel i autor tekstów, Michał Gawliński i Radosław Bielecki. Artyści mieli już okazję zaprezentować się słubickiej publiczności. Co przygotowali tym razem?

W najnowszym programie pt. "Kazik sam w domu” komicy zabierają widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych, ale tym razem widziany męskim okiem.

- Jest to niekonwencjonalna instrukcja obsługi współczesnego mężczyzny z której dowiemy się jak radzić sobie z facetem, jak facet sobie nie radzi i jak sobie z tym poradzić. Elementem spinającym cały program jest zgrabnie poprowadzona fabuła archetypowej polskiej rodziny – zachęcają artyści.

W programie nie zabraknie autorskich piosenek, które są stałym elementem koncertów, a z kabaretem wystąpi zespół Żarówki.

kazik sam_w_domu

Sprzedaż biletów w zróżnicowanych cenach 50 zł, 60 zł, 70 zł i 80 zł (VIP) prowadzi SOSiR i SMOK. Możne je już także kupić na stronie www.biletowakasa.pl.

Portal Słubice24 jest jednym z patronów medialnych wydarzenia. Dzięki współpracy z organizatorami będziemy mieli dla Was konkursy z biletami. Więcej informacji już wkrótce!


Termin: 10.06.2017, godz. 20.00. Miejsce: stadion SOSiR Słubice.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz wprowadzony przez rząd zakaz handlu w niedziele?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama