Słubice: 27 maja 2018   |   Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan
reklama
reklama

Dubska zagra w sobotę w Prowincji (konkurs)

Klub Prowincja zaprasza na sobotni koncert zespołu Dubska, jednego z najważniejszych bandów polskiego reggae. W ramach współpracy mamy dla Was konkurs i do wygrania dwie pojedyncze wejściówki na koncert.

prowincja dubska

Dubska -  powstali w Bydgoszczy w 1999 roku. Początkowo muzyka zespołu niemal pozbawiona była wokalu a na główny plan wysunięta była jazzująca sekcja dęta. Muzyka jaka powstawała w pierwszym okresie działalności zespołu inspirowana była reggae i ska z licznymi elementami dubu. Kilka lat później w zespole pojawili się wokaliści, Marcin Muszyński (2003) i Dymitr Czabański (2004), co spowodowało zwrot muzyki Dubska w kierunku piosenek. Pierwsza oficjalna płyta zespołu - „Dubska” - ukazała się w 2005 roku. Był to wówczas jeden z najlepszych debiutów na polskiej scenie reggae, co potwierdził coroczny plebiscyt magazynu „Free Colours” - jedynego polskiego pisma poświęconego w całości muzyce reggae. Zespół Dubska znalazł się w 2005 roku w gronie finalistów 3 kategorii:
  • Najlepsza płyta polska
  • Największa polska muzyczna nadzieja
  • Najlepszy polski debiut płytowy

Po wydaniu debiutanckiej płyty zespół został zaproszony na wiele dużych festiwali, takich jak: Afryka w Toruniu, Ostróda Reggae Festival, Winter Reggae w Gliwicach, Gorzyce Reggae Festiwal, Reggae na Piaskach w Ostrowie Wielkopolskim, Reggae nad Wartą w Gorzowie Wielkopolskim, a także na Przystanek Woodstock – od tego czasu Dubska występują na tych i innych festiwalach regularnie.

Bilety w cenie 25 zł – przedsprzedaż dostępne w klubie oraz 35 zł przed koncertem. Rezerwacja biletów: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub sms: 603 952 430, w treści wiadomości wpisujemy „dubska, ilość biletów, imię i nazwisko osoby zamawiającej oraz miejscowość”.

Termin: 08.04.2017 godz. 20:00. Miejsce: Klub Prowincja.

Konkurs
Dzięki współpracy z klubem Prowincja mamy dla Was dwa pojedyncze zaproszenia na koncert. Aby wziąć udział w konkursie należy być zarejestrowanym użytkownikiem portalu oraz wysłać zgłoszenie na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W zgłoszeniu należy podać:

  • imię i nazwisko,
  • adres email oraz numer telefonu,
  • w temacie emaila "Dubska",
  • login z portalu.

Adres email z którego wysyłane jest zgłoszenie musi być taki sam jak podany przy rejestracji w portalu. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaka powinna być organizacja ruchu na skrzyżowaniu ul. Jagiełły i Konstytucji 3 Maja?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama