Słubice: 25 marca 2018   |   Imieniny: Maria, Wieńczysław, Ireneusz
reklama
reklama

Dubska zagra w sobotę w Prowincji (konkurs)

Klub Prowincja zaprasza na sobotni koncert zespołu Dubska, jednego z najważniejszych bandów polskiego reggae. W ramach współpracy mamy dla Was konkurs i do wygrania dwie pojedyncze wejściówki na koncert.

prowincja dubska

Dubska -  powstali w Bydgoszczy w 1999 roku. Początkowo muzyka zespołu niemal pozbawiona była wokalu a na główny plan wysunięta była jazzująca sekcja dęta. Muzyka jaka powstawała w pierwszym okresie działalności zespołu inspirowana była reggae i ska z licznymi elementami dubu. Kilka lat później w zespole pojawili się wokaliści, Marcin Muszyński (2003) i Dymitr Czabański (2004), co spowodowało zwrot muzyki Dubska w kierunku piosenek. Pierwsza oficjalna płyta zespołu - „Dubska” - ukazała się w 2005 roku. Był to wówczas jeden z najlepszych debiutów na polskiej scenie reggae, co potwierdził coroczny plebiscyt magazynu „Free Colours” - jedynego polskiego pisma poświęconego w całości muzyce reggae. Zespół Dubska znalazł się w 2005 roku w gronie finalistów 3 kategorii:
  • Najlepsza płyta polska
  • Największa polska muzyczna nadzieja
  • Najlepszy polski debiut płytowy

Po wydaniu debiutanckiej płyty zespół został zaproszony na wiele dużych festiwali, takich jak: Afryka w Toruniu, Ostróda Reggae Festival, Winter Reggae w Gliwicach, Gorzyce Reggae Festiwal, Reggae na Piaskach w Ostrowie Wielkopolskim, Reggae nad Wartą w Gorzowie Wielkopolskim, a także na Przystanek Woodstock – od tego czasu Dubska występują na tych i innych festiwalach regularnie.

Bilety w cenie 25 zł – przedsprzedaż dostępne w klubie oraz 35 zł przed koncertem. Rezerwacja biletów: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub sms: 603 952 430, w treści wiadomości wpisujemy „dubska, ilość biletów, imię i nazwisko osoby zamawiającej oraz miejscowość”.

Termin: 08.04.2017 godz. 20:00. Miejsce: Klub Prowincja.

Konkurs
Dzięki współpracy z klubem Prowincja mamy dla Was dwa pojedyncze zaproszenia na koncert. Aby wziąć udział w konkursie należy być zarejestrowanym użytkownikiem portalu oraz wysłać zgłoszenie na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W zgłoszeniu należy podać:

  • imię i nazwisko,
  • adres email oraz numer telefonu,
  • w temacie emaila "Dubska",
  • login z portalu.

Adres email z którego wysyłane jest zgłoszenie musi być taki sam jak podany przy rejestracji w portalu. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz wprowadzony przez rząd zakaz handlu w niedziele?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama