Słubice: 21 kwietnia 2018   |   Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
reklama
reklama

Integracyjny kurs tańca w Słubfurcie

Już wkrótce mieszkańców Słubic i Frankfurtu czeka kurs tańca jakiego jeszcze nie było. W zajęciach mogą wziąć udział wszyscy chętni, a szczególnie osoby... poruszające się na wózkach inwalidzkich. 22 marca odbędzie się pierwsze spotkanie organizacyjne.

Kurs tańca
TWK Słubice zaprasza na kurs tańca (fot. archiwum)

Organizatorem kursu jest Towarzystwo Walki z Kalectwem w Słubicach we współpracy ze stowarzyszeniami Lebuser Ziemia i Słubfurt e.V. Kurs przeznaczony jest dla wszystkich, bez względu na wiek i miejsce zamieszkania. Pomysłodawcy szczególnie zachęcają osoby nie mające doświadczenia w tańcu towarzyskim oraz niepełnosprawne, w tym poruszające się na wózkach. Co najważniejsze, kurs będzie bezpłatny dla wszystkich uczestników.

Spotkanie organizacyjne zaplanowano 22 marca w dawnej hali sportowej we Frankfurcie, przy Muzeum Viadrina, z której korzysta obecnie stowarzyszenie Słubfurt. W trakcie spotkania zostaną omówione oczekiwania uczestników i organizatorów. Będzie możliwość zapoznania się z instruktorami. Zostanie także ustalony szczegółowy harmonogram zajęć.

Kontakt i dodatkowe informacje
Adam Poholski, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 502 016 114 / 00 49 160 992 85291.

Termin: 22.03.2017, godz. 17.00. Miejsce: hala sportowa, Carl-Philip-Emanuel-Bach-Straße, Frankfurt.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz wprowadzony przez rząd zakaz handlu w niedziele?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama