Słubice: 11 grudnia 2017   |   Imieniny: Waldemar, Damazy
reklama
reklama

Integracyjny kurs tańca w Słubfurcie

Już wkrótce mieszkańców Słubic i Frankfurtu czeka kurs tańca jakiego jeszcze nie było. W zajęciach mogą wziąć udział wszyscy chętni, a szczególnie osoby... poruszające się na wózkach inwalidzkich. 22 marca odbędzie się pierwsze spotkanie organizacyjne.

Kurs tańca
TWK Słubice zaprasza na kurs tańca (fot. archiwum)

Organizatorem kursu jest Towarzystwo Walki z Kalectwem w Słubicach we współpracy ze stowarzyszeniami Lebuser Ziemia i Słubfurt e.V. Kurs przeznaczony jest dla wszystkich, bez względu na wiek i miejsce zamieszkania. Pomysłodawcy szczególnie zachęcają osoby nie mające doświadczenia w tańcu towarzyskim oraz niepełnosprawne, w tym poruszające się na wózkach. Co najważniejsze, kurs będzie bezpłatny dla wszystkich uczestników.

Spotkanie organizacyjne zaplanowano 22 marca w dawnej hali sportowej we Frankfurcie, przy Muzeum Viadrina, z której korzysta obecnie stowarzyszenie Słubfurt. W trakcie spotkania zostaną omówione oczekiwania uczestników i organizatorów. Będzie możliwość zapoznania się z instruktorami. Zostanie także ustalony szczegółowy harmonogram zajęć.

Kontakt i dodatkowe informacje
Adam Poholski, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 502 016 114 / 00 49 160 992 85291.

Termin: 22.03.2017, godz. 17.00. Miejsce: hala sportowa, Carl-Philip-Emanuel-Bach-Straße, Frankfurt.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się wystrój świąteczny Słubic?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama