Słubice: 19 lipca 2018   |   Imieniny: Alfred, Wincenty, Włodzisław
reklama
reklama

Promocja walentynkowa - wybielanie zębów!

Zimą nie tylko śnieg musi być biały! Klinika stomatologiczno-implantologiczna DentalArt Piotr Klincewicz proponuje pacjentom wybielanie zębów metodą BEYOND. Zabieg już teraz można zakupić w promocyjnej, "walentynkowej" cenie!

dentalart walentynki

Wybielanie zębów BEYOND™ to jednorazowy zabieg polegający na nałożeniu specjalnego żelu wybielającego na powierzchnię zębów, a następnie aktywowaniu go przez światło akceleratora. Żel wybielający oparty jest na nadtlenku wodoru oraz innych składnikach, których zadaniem jest zwiększenie rezultatu oraz zmniejszenie wrażliwości zębów.

Efekty są o 30 procent lepsze niż przy korzystaniu z innych metod, np. wybielania nakładkowego.

Metoda Beyond to specjalistyczne zastosowanie niskiej temperatury i zimnego światła, dzięki czemu możliwe jest uniknięcie podrażnienia nerwów. Zabieg ten cieszy się obecnie renomą najbezpieczniejszego i najskuteczniejszego na świecie sposobu na wybielenie zębów!

W klinice DentalArt Słubice jest przeprowadzany pod ścisłą kontrolą lekarza dentysty.

Metoda ta jest skierowana przede wszystkim do osób, których zęby zostały przebarwione piciem kawy, herbaty, czy paleniem papierosów. Beyond pomaga również wybielić zęby przebarwione tetracykliną, czy fluorem, a także zęby, które straciły swój biały blask w wyniku stosowania różnego rodzaju leków. Przed zabiegiem należy skonsultować się z lekarzem naszej kliniki w celu wykluczenia przeciwskazań (np. korony porcelanowe, niektóre choroby szkliwa itd.).

Jakie efekty może dać wybielanie?
Wszystko zależy od stopnia przebarwienia i tego jak ciemne są Państwa zęby. Według przeprowadzonych testów metoda Beyond pozwala na rozjaśnienie od 5 nawet do 14 punktów w skali Vita, co oznacza naprawdę widoczne i efektowne rezultaty.

Czy efekty wybielanie są trwałe?
Piękna barwa zębów utrzymuje się zazwyczaj przynajmniej dwa lata, jednak efekt ten można podtrzymać stosując odpowiednie preparaty, a także wybierając prawidłowe produkty spożywcze. Dzięki temu możemy się cieszyć nieskazitelnym uśmiechem jeszcze przez długie lata.

Jak należy dbać o zęby po wybielaniu?
Przez 48 godzin po zabiegu powinna być utrzymana tzw. "biała dieta". Aby utrzymać efekt wybielania przez długi czas, należy unikać palenia papierosów, picia kawy i herbaty, jak również czerwonego wina i pozostałych kolorowych napojów, czy produktów spożywczych. Pacjent kliniki Dentalart otrzymuje przykładową "białą dietę". Może także zakupić w promocyjnej cenie profesjonalną pastę podtrzymująca efekt wybielania.

dentalart slubice

Dentalart Słubice
  • Pl. Wolności 17
  • 69-100 SŁUBICE
  • (0048) 95 758 21 26
Odwiedź nas na Facebooku lub stronie internetowej.

[reklama]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama