Słubice: 14 grudnia 2018   |   Imieniny: Alfred, Izydor
reklama
reklama

Uszkodził samochód i uciekł z miejsca wypadku

Jeden z internautów zwrócił się do nas o pomoc w poszukiwaniu sprawcy kolizji, w której został poszkodowany. Kierowca ciemnego Jaguara, który uderzył w jego pojazd, uciekł z miejsca zdarzenia.

jaguar 1
Uszkodzony pojazd naszego czytelnika

Do kolizji doszło 7 lutego po godz. 14 na drodze krajowej nr 29 (odcinek między Cybinką a Krosnem Odrzańskim). Nasz czytelnik jechał spokojnie swoim pasem, gdy zauważył we wstecznym lusterku dwa ścigające się ze sobą pojazdy - Volkswagena Passata i Jaguara.

Przy próbie wyprzedzania kierujący Jaguarem nie zachował należytej ostrożności i prawą stroną uderzył w pojazd prowadzony przez naszego czytelnika. Ten wpadł w poślizg i uderzył jeszcze w inny, poruszający się drogą samochód. Oba pojazdy zostały uszkodzone, ale na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Kierowcy natychmiast zatrzymali się i wezwali policję. Niestety, zarówno Jaguar jak i Passat, popędziły dalej nie zważając na zaistniałą sytuację.

Będący w szoku nasz czytelnik, co prawda nie zanotował numerów rejestracyjnych, ale dobrze zapamiętał wygląd pojazdu. To Jaguar w ciemnym kolorze, prawdopodobnie model XJ lub S-type (rocznik około 2001-2003). Z informacji podanych przez poszkodowanego wynika, że takich pojazdów nie ma dużo w naszym województwie (około 20). Z pomocą policji rozpoczęły się pilne poszukiwania uszkodzonego egzemplarza. Poszkodowany liczy również na pomoc internautów.

- Jeżeli ktoś coś widział lub słyszał o uszkodzonym Jaguarze, bardzo bym prosił o informacje. Przyda się każda, nawet najmniejsza pomoc. Możliwe, że sprawca kolizji będzie go chciał sprzedać na części lub wyremontować - apeluje nasz czytelnik.

Informacje o zdarzeniu można zgłaszać bezpośrednio pod numer telefonu 789-270-977 lub alarmowy numer policji 997.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama