Słubice: 19 czerwca 2018   |   Imieniny: Gerwazy, Protazy, Julianna
reklama
reklama

"Rozmowa z..." - Emilia Kusz (wideo)

Zapraszamy na kolejne wydanie programu pt. "Rozmowa z..." realizowanego wspólnie przez telewizję HTS oraz portal Słubice24. Tym razem naszym gościem była Emilka Kusz, młoda poetka, która niedawno wydała swój pierwszy tomik wierszy.

rozmowa z_kusz

Z młoda artystką rozmawialiśmy o tym jak zrodziła się w niej poetycka pasja, co ją najbardziej inspiruje i o czym lubi najbardziej pisać. W naszym telewizyjnym studio była ze swoją mamą Anią, która opowiedziała o kulisach wydania tomika wierszy i zbliżającym się pierwszym spotkaniu autorskim. Zapraszamy do wywiadu!"Rozmowa z..." to program w którym poruszamy tematy wzbudzające największe zainteresowanie wśród lokalnej społeczności. Co tydzień do rozmowy przed kamerami zapraszamy osoby związane z lokalną polityką, sportem czy kulturą, mających pasje i ciekawe zainteresowania.

Do współtworzenia programu zapraszamy również mieszkańców. Czekamy na propozycję osób, które chcielibyście zobaczyć w naszym programie. Zachęcamy również do wysyłania propozycji pytań kierowanych do naszych gości. Wysyłajcie je na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się projekt przebudowy Placu Bohaterów?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama