Słubice: 18 czerwca 2018   |   Imieniny: Elżbieta, Paula, Marek
reklama
reklama

Postanowienia noworoczne? Z nami Ci się uda!

5 dietetycznych posiłków (w tym ciepły obiad) za jedyne 42 złote dziennie. Firma MK Katering i Poradnia Dietetyczna Marta Ciecierska- Koźlarek zapraszają do wspólnej realizacji noworocznych postanowień!

mk katering_3

Styczeń to dobry czas na zmiany, zapewne niejednokrotnie ustalaliście plany i cele na nowy rok. Do najczęstszych postanowień należą te związane z utratą zbędnych kilogramów oraz zmianą sposobu odżywiania. O ile postanowienia noworoczne łatwo jest ustalać, o tyle zapał do ich realizacji w natłoku codziennych obowiązków zazwyczaj maleje.

Co zrobić aby w 2017 roku odnieść sukces? W jaki sposób zrealizować postanowienia dotyczące odchudzania oraz zmiany nawyków żywieniowych?

poradnia dieteczyna2

Dla zdeterminowanych kilka wskazówek przygotowała dietetyk Marta Ciecierska- Koźlarek.

Przede wszystkim warto precyzyjnie określić cel - samo stwierdzenie "chcę schudnąć" daje nam mniejsze szanse na realizację postanowienia. Określmy ilu kilogramów chcemy się pozbyć, ustalmy realną i możliwą miesięczną utratę ( np. 2-4 kg), obliczmy ile miesięcy zajmie nam osiągnięcie docelowej masy ciała.

Kolejnym ważnym elementem jest określenie w jaki sposób zrealizujemy cel – niestety nie ma magicznych sposób na utratę zbędnych kilogramów i od samego podjęcia decyzji nic się nie zmieni. Trzeba podjąć działanie-  najlepiej zastanowić się co dotychczas było największą przeszkodą na drodze do osiągnięcia wymarzonej sylwetki, jakie błędy żywieniowe najczęściej popełniamy- czy jest to brak regularnych posiłków, niejedzenie śniadań, niezdrowe przekąski?

Wszystkie błędy warto wynotować i zastanowić się w jaki sposób możemy je wyeliminować- np. jeżeli naszym problemem jest niejedzenie śniadań warto rozważyć przygotowywanie śniadania wieczorem lub opracowanie planu śniadań na cały tydzień. Jeżeli naszym problemem jest podjadanie, warto pozbyć się z domu niezdrowych przekąsek, a na ich miejsce kupić zdrowe zamienniki np. orzechy, owoce suszone.

mk katering_2

Jeżeli nie masz czasu na przygotowywanie zdrowych posiłków, bądź Twoje umiejętności kulinarne na to nie pozwalają, to MK Katering oraz Poradnia Dietetyczna Marta Ciecierska- Koźlarek zapraszają do skorzystania z cateringu dietetycznego. Od stycznia 2017 roku również w wersji wegetariańskiej.

Codziennie dostarczymy do Ciebie posiłki , które sprawią, że zachowasz siły i energię przez cały dzień. Dzięki odpowiedniemu zbilansowaniu diety i dopasowaniu jej do Twojego zapotrzebowania na energię i składniki odżywcze, szybko pozbędziesz się nadprogramowych kilogramów. Korzystając z usług firmy cateringowej MK Catering masz pewność, że posiłki, które otrzymasz będą najwyższej jakości, wykonane z produktów sezonowych. Zapomnij o monotonnych posiłkach, czas na różnorodność!

Na rynku wyróżnia nas indywidualne bilansowanie jadłospisów- dietetyk dla każdego klienta indywidualnie oblicza zapotrzebowanie na energię i składniki odżywcze. Ponadto wyróżnia nas atrakcyjna cena- jedyne 42 zł za dzień. W ofercie mamy również catering wegetariański, catering w wybranych jednostkach chorobowych oraz w specyficznych potrzebach żywieniowych ( np. żywienie sportowców, kobiet ciężarnych i karmiących). Nasze posiłki rozwozimy w porze obiadowej- dzięki temu mamy pewność, że nawet klienci, którzy nie mają możliwości podgrzania posiłków w pracy otrzymają ciepły obiad.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

mk catering

Kontakt:
  • Poradnia Dietetyczna Marta Ciecierska- Koźlarek, tel. 509-222-886
  • MK Katering Mateusz Kąkol, tel. 692-419-245
  • Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
[reklama]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się projekt przebudowy Placu Bohaterów?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama