Słubice: 26 kwietnia 2018   |   Imieniny: Maria, Marcelina, Marzena
reklama
reklama

Postanowienia noworoczne? Z nami Ci się uda!

5 dietetycznych posiłków (w tym ciepły obiad) za jedyne 42 złote dziennie. Firma MK Katering i Poradnia Dietetyczna Marta Ciecierska- Koźlarek zapraszają do wspólnej realizacji noworocznych postanowień!

mk katering_3

Styczeń to dobry czas na zmiany, zapewne niejednokrotnie ustalaliście plany i cele na nowy rok. Do najczęstszych postanowień należą te związane z utratą zbędnych kilogramów oraz zmianą sposobu odżywiania. O ile postanowienia noworoczne łatwo jest ustalać, o tyle zapał do ich realizacji w natłoku codziennych obowiązków zazwyczaj maleje.

Co zrobić aby w 2017 roku odnieść sukces? W jaki sposób zrealizować postanowienia dotyczące odchudzania oraz zmiany nawyków żywieniowych?

poradnia dieteczyna2

Dla zdeterminowanych kilka wskazówek przygotowała dietetyk Marta Ciecierska- Koźlarek.

Przede wszystkim warto precyzyjnie określić cel - samo stwierdzenie "chcę schudnąć" daje nam mniejsze szanse na realizację postanowienia. Określmy ilu kilogramów chcemy się pozbyć, ustalmy realną i możliwą miesięczną utratę ( np. 2-4 kg), obliczmy ile miesięcy zajmie nam osiągnięcie docelowej masy ciała.

Kolejnym ważnym elementem jest określenie w jaki sposób zrealizujemy cel – niestety nie ma magicznych sposób na utratę zbędnych kilogramów i od samego podjęcia decyzji nic się nie zmieni. Trzeba podjąć działanie-  najlepiej zastanowić się co dotychczas było największą przeszkodą na drodze do osiągnięcia wymarzonej sylwetki, jakie błędy żywieniowe najczęściej popełniamy- czy jest to brak regularnych posiłków, niejedzenie śniadań, niezdrowe przekąski?

Wszystkie błędy warto wynotować i zastanowić się w jaki sposób możemy je wyeliminować- np. jeżeli naszym problemem jest niejedzenie śniadań warto rozważyć przygotowywanie śniadania wieczorem lub opracowanie planu śniadań na cały tydzień. Jeżeli naszym problemem jest podjadanie, warto pozbyć się z domu niezdrowych przekąsek, a na ich miejsce kupić zdrowe zamienniki np. orzechy, owoce suszone.

mk katering_2

Jeżeli nie masz czasu na przygotowywanie zdrowych posiłków, bądź Twoje umiejętności kulinarne na to nie pozwalają, to MK Katering oraz Poradnia Dietetyczna Marta Ciecierska- Koźlarek zapraszają do skorzystania z cateringu dietetycznego. Od stycznia 2017 roku również w wersji wegetariańskiej.

Codziennie dostarczymy do Ciebie posiłki , które sprawią, że zachowasz siły i energię przez cały dzień. Dzięki odpowiedniemu zbilansowaniu diety i dopasowaniu jej do Twojego zapotrzebowania na energię i składniki odżywcze, szybko pozbędziesz się nadprogramowych kilogramów. Korzystając z usług firmy cateringowej MK Catering masz pewność, że posiłki, które otrzymasz będą najwyższej jakości, wykonane z produktów sezonowych. Zapomnij o monotonnych posiłkach, czas na różnorodność!

Na rynku wyróżnia nas indywidualne bilansowanie jadłospisów- dietetyk dla każdego klienta indywidualnie oblicza zapotrzebowanie na energię i składniki odżywcze. Ponadto wyróżnia nas atrakcyjna cena- jedyne 42 zł za dzień. W ofercie mamy również catering wegetariański, catering w wybranych jednostkach chorobowych oraz w specyficznych potrzebach żywieniowych ( np. żywienie sportowców, kobiet ciężarnych i karmiących). Nasze posiłki rozwozimy w porze obiadowej- dzięki temu mamy pewność, że nawet klienci, którzy nie mają możliwości podgrzania posiłków w pracy otrzymają ciepły obiad.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

mk catering

Kontakt:
  • Poradnia Dietetyczna Marta Ciecierska- Koźlarek, tel. 509-222-886
  • MK Katering Mateusz Kąkol, tel. 692-419-245
  • Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
[reklama]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz wprowadzony przez rząd zakaz handlu w niedziele?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama