Słubice: 13 listopada 2018   |   Imieniny: Arkadia, Mikołaj, Stanisław
reklama
reklama

Dwaj słubiczanie zatrzymani za pobicie w Sylwestra

Trwa śledztwo w sprawie pobicia dwóch mężczyzn w sylwestrową noc. Sprawcami okazali się członkowie jednego z klubów sportów walki ze Słubic. Poszkodowani trafili do szpitala z bardzo poważnymi obrażeniami.

fejerwerki Słubice
Do pobicia doszło w trakcie nowy sylwestrowej

Do zdarzenia doszło w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia. W rejonie sklepu Rossmann dwóch mężczyzn w wieku 17 i 21 lat dotkliwie pobiło dwóch innych młodych mężczyzn w wieku 21 lat. Cała czwórka to mieszkańcy Słubic.

Poszkodowani trafili do szpitala, jeden do Słubic, drugi - ze względu na skalę obrażeń - do kliniki w Markendorfie w Niemczech. Mężczyna miał uszkodzone oko i zmiażdżone oczodoły. Przeszedł operację.

1 stycznia policja zatrzymała mężczyzn podejrzewanych o pobicie. Dwa dni później obaj zostali przesłuchani i postawiono im zarzut pobicia za co grozi kara do 3 lat więzienia. Zastosowano wobec nich dozór policyjny i zakaz zbliżania się do ofiar. Za swoje zachowanie zostali także usunięci z klubu w którym trenowali.

Nie wiadomo jeszcze co dokładnie było przyczyną tego dramatycznego zdarzenia. Trwa policyjne postępowanie i ustalanie dokładnych okoliczności pobicia. Śledczy zbierają materiał dowodowy i apelują o zgłaszanie się świadków. Sprawa roztrzygnie się przed sądem, 17-latek będzie odpowiadał jak osoba dorosła.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama