Słubice: 16 lipca 2019   |   Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
reklama

Dwaj słubiczanie zatrzymani za pobicie w Sylwestra

Trwa śledztwo w sprawie pobicia dwóch mężczyzn w sylwestrową noc. Sprawcami okazali się członkowie jednego z klubów sportów walki ze Słubic. Poszkodowani trafili do szpitala z bardzo poważnymi obrażeniami.

fejerwerki Słubice
Do pobicia doszło w trakcie nowy sylwestrowej

Do zdarzenia doszło w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia. W rejonie sklepu Rossmann dwóch mężczyzn w wieku 17 i 21 lat dotkliwie pobiło dwóch innych młodych mężczyzn w wieku 21 lat. Cała czwórka to mieszkańcy Słubic.

Poszkodowani trafili do szpitala, jeden do Słubic, drugi - ze względu na skalę obrażeń - do kliniki w Markendorfie w Niemczech. Mężczyna miał uszkodzone oko i zmiażdżone oczodoły. Przeszedł operację.

1 stycznia policja zatrzymała mężczyzn podejrzewanych o pobicie. Dwa dni później obaj zostali przesłuchani i postawiono im zarzut pobicia za co grozi kara do 3 lat więzienia. Zastosowano wobec nich dozór policyjny i zakaz zbliżania się do ofiar. Za swoje zachowanie zostali także usunięci z klubu w którym trenowali.

Nie wiadomo jeszcze co dokładnie było przyczyną tego dramatycznego zdarzenia. Trwa policyjne postępowanie i ustalanie dokładnych okoliczności pobicia. Śledczy zbierają materiał dowodowy i apelują o zgłaszanie się świadków. Sprawa roztrzygnie się przed sądem, 17-latek będzie odpowiadał jak osoba dorosła.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama