Słubice: 25 marca 2018   |   Imieniny: Maria, Wieńczysław, Ireneusz
reklama
reklama

Stomatologia Słubice z nowymi certyfikatami i... promocjami!

Agata Grzegorek-Starzyńska, właścicielka Stomatologii Słubice, właśnie zakończyła naukę na Uniwersytecie w Sienie we Włoszech. To nie tylko kolejny, prestiżowy tytuł w jej dorobku, ale także zaawansowane umiejętności w leczenie ortodontycznym. Z tej okazji zaprasza klientów na promocyjne wizyty.

Stomatologia Słubice

Nauka na uniwersytecie oraz praca w przyuniwersyteckiej klinice trwały trzy lata. Przez ten czas pani Agata stale podnosiła swoje umiejętności, poznawała najnowsze technologie w ortodoncji i skuteczne sposoby leczenia pacjentów z wadą zgryzu.

Cały ten okres zakończyła bezbłędnie zdanym egzaminem i obroną pracy zdobywając tytuł Master II° Ortognatodonzia Clinica Avanzata. Oznacza on zaawansowane (2 stopień) umiejętności w zakresie leczenia ortodontycznego, czyli prostowania zębów. Teraz chce swoją wiedzę zastosować w praktyce.

Z tej okazji od stycznia 2017 roku zaprasza wszystkich pacjentów na wizyty ortodontyczne za pół ceny. W skład jednej wizyty wchodzą: dwa zdjęcia rentgenowskie, czyli cefalogram i pantomogram, modele 3d, konsultacja lekarska wraz z analizą i kosztorysem. Normalna cena takiej usługi to 290 zł, w promocji w styczniu tylko 140 zł.

Zapraszamy do Stomatologii Słubice
 [reklama]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz wprowadzony przez rząd zakaz handlu w niedziele?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama