Słubice: 16 grudnia 2017   |   Imieniny: Albina, Zdzisław
reklama
reklama

Stomatologia Słubice z nowymi certyfikatami i... promocjami!

Agata Grzegorek-Starzyńska, właścicielka Stomatologii Słubice, właśnie zakończyła naukę na Uniwersytecie w Sienie we Włoszech. To nie tylko kolejny, prestiżowy tytuł w jej dorobku, ale także zaawansowane umiejętności w leczenie ortodontycznym. Z tej okazji zaprasza klientów na promocyjne wizyty.

Stomatologia Słubice

Nauka na uniwersytecie oraz praca w przyuniwersyteckiej klinice trwały trzy lata. Przez ten czas pani Agata stale podnosiła swoje umiejętności, poznawała najnowsze technologie w ortodoncji i skuteczne sposoby leczenia pacjentów z wadą zgryzu.

Cały ten okres zakończyła bezbłędnie zdanym egzaminem i obroną pracy zdobywając tytuł Master II° Ortognatodonzia Clinica Avanzata. Oznacza on zaawansowane (2 stopień) umiejętności w zakresie leczenia ortodontycznego, czyli prostowania zębów. Teraz chce swoją wiedzę zastosować w praktyce.

Z tej okazji od stycznia 2017 roku zaprasza wszystkich pacjentów na wizyty ortodontyczne za pół ceny. W skład jednej wizyty wchodzą: dwa zdjęcia rentgenowskie, czyli cefalogram i pantomogram, modele 3d, konsultacja lekarska wraz z analizą i kosztorysem. Normalna cena takiej usługi to 290 zł, w promocji w styczniu tylko 140 zł.

Zapraszamy do Stomatologii Słubice
 [reklama]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się wystrój świąteczny Słubic?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama