Słubice: 23 września 2017   |   Imieniny: Tekla, Bogusław
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Poszukiwania zamachowca – policja prosi o pomoc
reklama
reklama

Poszukiwania zamachowca – policja prosi o pomoc

W związku z niedawnym zamachem w Berlinie niemiecka policja zwraca się o pomoc w poszukiwaniu podejrzanego. Jest nim obywatel Tunezji. Za udzielenie informacji wyznaczono wysoką nagrodę.

poszukiwany berlin

Niemiecka policja zwraca się z prośbą o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu obywatela Tunezji Anis Amri podejrzewanego o udział w zamachu. Do tego tragicznego zdarzenia doszło 19 grudnia na jarmarku bożonarodzeniowym w berlińskiej dzielnicy Charlottenburg. Niemieckie służby oferują 100 tys. euro za pomoc w odnalezieniu poszukiwanego mężczyzny. Uwaga! Może być niebezpieczny i uzbrojony.

Mężczyzna ma 24 lata i jest obywatelem Tunezji. Wzrost 178 cm, ok. 75 kg wagi, ciemne włosy, brązowe oczy, posługuje się dobrze językiem niemieckim. Był ubrany w ciemną odzież, jasne buty i miał na sobie biały szal.

Wszystkie osoby, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu poszukiwanego proszone są o kontakt z policją niemiecką pod numerem +49 (0) 800-0130110. Informacje można przekazywać również polskim służbom: dyżurnemu Komendy Głównej Policji pod nr tel.: 22 601 2163 lub z najbliższej jednostce policji w kraju pod nr 997 lub 112.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz pomysł budowy basenu w Słubicach?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama