Słubice: 18 lutego 2018   |   Imieniny: Konstancja, Maksym, Bernadeta
reklama
reklama

Nowy wicekomendant w słubickiej policji

Komenda Powiatowa Policji w Słubicach ma nowego wicekomendanta. Z urzędem pożegnał się podinspektor Marcin Sapun, przeniesiony do służby w Zielonej Górze. Na jego miejsce przyszedł podkomisarz Tomasz Kaczyński.

tomasz kaczynski
Tomasz Kaczyński - nowy zastępca KPP w Słubicach

Pożegnanie dotyczasowego zastępcy komendanta policji, podinspektora Marcina Sapuna, odbyło się 15 grudnia w słubickiej komendzie. Podziękowania za współpracę przekazał w imieniu wszystkich pracowników komendant Rafał Wawrzyniak. Od 17 grudnia Marcin Sapun podjął służbę w Zielonej Górze.

Nowym wicekomendantem KPP w Słubicach został podkomisarz Tomasz Kaczyński. Policyjną służbę rozpoczął w 2002 roku w Sulęcinie. W 2011 roku został kierownikiem Posterunku Policji w Torzymiu, a w 2014 objął stanowisko naczelnika Wydziału Kryminalnego W Komendzie Powiatowej Policji w Sulęcinie. Podkomisarz Tomasz Kaczyński ukończył studia w Wyższej Szkole Społeczno – Ekonomicznej w Warszawie oraz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. W słubickiej komendzie będzie nadzorował pracę policjantów pionu kryminalnego.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama