Słubice: 26 kwietnia 2018   |   Imieniny: Maria, Marcelina, Marzena
reklama
reklama

Nowy wicekomendant w słubickiej policji

Komenda Powiatowa Policji w Słubicach ma nowego wicekomendanta. Z urzędem pożegnał się podinspektor Marcin Sapun, przeniesiony do służby w Zielonej Górze. Na jego miejsce przyszedł podkomisarz Tomasz Kaczyński.

tomasz kaczynski
Tomasz Kaczyński - nowy zastępca KPP w Słubicach

Pożegnanie dotyczasowego zastępcy komendanta policji, podinspektora Marcina Sapuna, odbyło się 15 grudnia w słubickiej komendzie. Podziękowania za współpracę przekazał w imieniu wszystkich pracowników komendant Rafał Wawrzyniak. Od 17 grudnia Marcin Sapun podjął służbę w Zielonej Górze.

Nowym wicekomendantem KPP w Słubicach został podkomisarz Tomasz Kaczyński. Policyjną służbę rozpoczął w 2002 roku w Sulęcinie. W 2011 roku został kierownikiem Posterunku Policji w Torzymiu, a w 2014 objął stanowisko naczelnika Wydziału Kryminalnego W Komendzie Powiatowej Policji w Sulęcinie. Podkomisarz Tomasz Kaczyński ukończył studia w Wyższej Szkole Społeczno – Ekonomicznej w Warszawie oraz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. W słubickiej komendzie będzie nadzorował pracę policjantów pionu kryminalnego.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz wprowadzony przez rząd zakaz handlu w niedziele?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama