Słubice: 21 kwietnia 2018   |   Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
reklama
reklama

"Metamorfoza z Naturhouse" - rusza nowa edycja

Centrum Dietetyczne Naturhouse, telewizja HTS oraz portal Słubice24 zapraszają mieszkańców Słubic do udziału w akcji "Metamorfoza z Naturhouse". Wybrana osoba znajdzie się na 3 miesiące pod opieką specjalistów, którzy odmienią jej życie.

Metamorfoza z Naturhouse
Tak było podczas pierwszej edycji "Metamorfozy z Naturhouse"

To już druga edycja projektu „Metamorfoza z Naturhouse”. Rok temu z zaparatym tchem śledziliśmy jak zmienia się i pięknieje jedna ze słubiczanek. Teraz szansę na pozytywną zmianę, będzie mieć kolejna osoba. Wybrana spośród wszystkich zgłaszających się przez 3 miesiące będzie pracować pod okiem fachowców od zdrowia i wyglądu.

Do jej dyspozycji będzie profesjonalna dietetyczka, która podpowie jak zgubić zbędne kilogramy i dobrze się odżywiać. O poprawę kondycji zadba licencjonowana trenerka Magdalena Cieślak, a o aspekty urodowe - wizażystka Joanna Słupczyńska i profesjonalne studio fryzjerskie Dafne. Efekty wspólnej pracy nad nowym wizerunkiem osoby przyjętej do programu uwieczni fotografka Kamila Kozłowska.

Do udziału w metamorfozie mogą zgłaszać się wszystkie chętne osoby pełnoletnie, zarówno mężczyźni jak kobiety. Zgłoszenia należy wysyłać na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w terminie do 27 grudnia. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Portal Słubice24 wspólnie z telewizją HTS są patronami medialnymi projektu, a w trakcie trwania "Metamorfozy z Naturhouse" będą relacjonować przemianę wybranej osoby.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz wprowadzony przez rząd zakaz handlu w niedziele?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama