Słubice: 26 czerwca 2017   |   Imieniny: Paulina, Jan, Paweł
reklama
reklama

"Metamorfoza z Naturhouse" - rusza nowa edycja

Centrum Dietetyczne Naturhouse, telewizja HTS oraz portal Słubice24 zapraszają mieszkańców Słubic do udziału w akcji "Metamorfoza z Naturhouse". Wybrana osoba znajdzie się na 3 miesiące pod opieką specjalistów, którzy odmienią jej życie.

Metamorfoza z Naturhouse
Tak było podczas pierwszej edycji "Metamorfozy z Naturhouse"

To już druga edycja projektu „Metamorfoza z Naturhouse”. Rok temu z zaparatym tchem śledziliśmy jak zmienia się i pięknieje jedna ze słubiczanek. Teraz szansę na pozytywną zmianę, będzie mieć kolejna osoba. Wybrana spośród wszystkich zgłaszających się przez 3 miesiące będzie pracować pod okiem fachowców od zdrowia i wyglądu.

Do jej dyspozycji będzie profesjonalna dietetyczka, która podpowie jak zgubić zbędne kilogramy i dobrze się odżywiać. O poprawę kondycji zadba licencjonowana trenerka Magdalena Cieślak, a o aspekty urodowe - wizażystka Joanna Słupczyńska i profesjonalne studio fryzjerskie Dafne. Efekty wspólnej pracy nad nowym wizerunkiem osoby przyjętej do programu uwieczni fotografka Kamila Kozłowska.

Do udziału w metamorfozie mogą zgłaszać się wszystkie chętne osoby pełnoletnie, zarówno mężczyźni jak kobiety. Zgłoszenia należy wysyłać na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w terminie do 27 grudnia. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Portal Słubice24 wspólnie z telewizją HTS są patronami medialnymi projektu, a w trakcie trwania "Metamorfozy z Naturhouse" będą relacjonować przemianę wybranej osoby.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz budowę mariny rzecznej w Słubicach?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama