Słubice: 13 grudnia 2017   |   Imieniny: Łucja, Otylia, Eugeniusz
reklama
reklama

Złodziej złomu wpadł w ręce policji

Policjanci z Rzepina wspólnie z funkcjonariuszami Straży Ochrony Kolei zatrzymali złodzieja, który grasował na terenie ogródków działkowych. Udało się go namierzyć dzięki kontroli w skupie złomu. Właściciele altanek nawet nie zorientowali się, że zostali okradzeni.

zlom kontrola

Trwające od niedawna wzmożone kontrole punktów skupu złomu, o których informowaliśmy w naszej poprzedniej publikacji, dają wymierne efekty. 12 grudnia rzepińscy policjanci we współpracy z funkcjonariuszami Straży Ochrony Kolei po raz kolejny odwiedzili jedno z takich miejsc. W skupie natrafili m.in. na taczki, furtki i inne elementy metalowe. Uznali, że przedmioty pochodzą z kradzieży.

Dociekliwość mundurowych pozwoliła na szybkie, bo jeszcze tego samego dnia, zatrzymanie sprawcy. Okazał się nim 26-latni mieszkaniec Rzepina. Właściciele ogródków nawet jeszcze nie wiedzieli, że zostali okradzeni.

Mężczyźnie przedstawiono trzy zarzuty kradzieży z ogródków działkowych. Łączna wartość strat oszacowana przez policję to 3 tysiące złotych. W trakcie przesłuchania podejrzany przyznał się do kradzieży, za którą grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się wystrój świąteczny Słubic?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama