Słubice: 17 sierpnia 2018   |   Imieniny: Anita, Julianna, Jacek
reklama
reklama

"Rozmowa z..." - Sebastian Świtoński (wideo)

Zapraszamy na kolejny wywiad w ramach cyklu pt. "Rozmowa z..." realizowanego wspólnie przez telewizję HTS oraz portal Słubice24. Gościem szóstego odcinka programu był Sebastian Świtoński, mistrz Polski osób niepełnosprawnych w wyciskaniu sztangi leżąc.

rozmowa z_sebastian


Nasz gość to doskonały przykład na to, że niepełnosprawność ruchowa nie oznacza tylko i wyłącznie ograniczeń. Z powodzeniem realizuje swoją pasję, jaką jest wyciskanie sztangi leżąc. Sebastian Świtoński opowiedział nam o tym jak pokonuje przeciwności losu, dlaczego warto wierzyć w siebie i robić to, co się w życiu kocha. Zapraszamy do obejrzenia wywiadu!"Rozmowa z..." to program w którym poruszamy tematy wzbudzające największe zainteresowanie wśród lokalnej społeczności. Co tydzień do rozmowy przed kamerami zapraszamy osoby związane z lokalną polityką, sportem czy kulturą, mających pasje i ciekawe zainteresowania.

Do współtworzenia programu zapraszamy również mieszkańców. Czekamy na propozycję osób, które chcielibyście zobaczyć w naszym programie. Zachęcamy również do wysyłania propozycji pytań kierowanych do naszych gości. Wysyłajcie je na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak spędzasz tegoroczne wakacje?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama