Słubice: 16 października 2018   |   Imieniny: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora
reklama
reklama

"Rozmowa z..." - Sebastian Świtoński (wideo)

Zapraszamy na kolejny wywiad w ramach cyklu pt. "Rozmowa z..." realizowanego wspólnie przez telewizję HTS oraz portal Słubice24. Gościem szóstego odcinka programu był Sebastian Świtoński, mistrz Polski osób niepełnosprawnych w wyciskaniu sztangi leżąc.

rozmowa z_sebastian


Nasz gość to doskonały przykład na to, że niepełnosprawność ruchowa nie oznacza tylko i wyłącznie ograniczeń. Z powodzeniem realizuje swoją pasję, jaką jest wyciskanie sztangi leżąc. Sebastian Świtoński opowiedział nam o tym jak pokonuje przeciwności losu, dlaczego warto wierzyć w siebie i robić to, co się w życiu kocha. Zapraszamy do obejrzenia wywiadu!"Rozmowa z..." to program w którym poruszamy tematy wzbudzające największe zainteresowanie wśród lokalnej społeczności. Co tydzień do rozmowy przed kamerami zapraszamy osoby związane z lokalną polityką, sportem czy kulturą, mających pasje i ciekawe zainteresowania.

Do współtworzenia programu zapraszamy również mieszkańców. Czekamy na propozycję osób, które chcielibyście zobaczyć w naszym programie. Zachęcamy również do wysyłania propozycji pytań kierowanych do naszych gości. Wysyłajcie je na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama