Słubice: 19 czerwca 2018   |   Imieniny: Gerwazy, Protazy, Julianna
reklama
reklama

Finał halloweenowej zbiórki dla psiaków

W minioną sobotę miał miejsce finał akcji charytatywnej dla psów ze schroniska w Górzycy. Zbiórka odbyła się jeszcze w październiku przy okazji Strasznie Konkursowego Halloween. Nasza redakcja patronowała temu przedsięwzięciu.

schronisko gorzyca

Halloweenowa impreza organizowana była przez FSL Aktywnych dla Powiatu i Biuro Credit Agricole w Słubicach już po raz trzeci, ale pierwszy raz towarzyszyła jej zbiórka na rzecz zwierząt ze schroniska w Górzycy. 28 października wszyscy chętni przynosili rzeczy potrzebne psiakom - przede wszystkim karmę, a także miski, koce i inne potrzebne akcesoria.

Akcja miała swój finał 19 listopada. Przedstawiciele "aktywnych" wybrali się do schroniska, aby przekazać zebrane dary.

- Pracownicy schroniska oprowadzili nas po całej posesji, opowiedzieli kilka historii psów i wyjaśnili nam jak wyglądają procedury adopcyjne. Po tej wizycie ciężko nam było przejść do porządku dziennego nad losem blisko 200 zwierzaków, choć warunki mają bardzo dobre i do tego świetnych opiekunów. Przy okazji dziękujemy serdecznie wszystkim za zaangażowanie w zbiórkę, która przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Obiecujemy, że nadal będziemy działać - napisali wyraźnie poruszeni.

schronisko gorzyca_2

Inicjatorzy akcji już zapowiadają jej dalszy ciąg. Redakcja Słubice24.pl będzie nadal wspierać ich działania. Szukajcie informacji o kolejnych zbiórkach dla psiaków na naszej stronie.

Za udostępnienie zdjęć dziękujemy stowarzyszeniu FSL Aktywni dla Powiatu.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się projekt przebudowy Placu Bohaterów?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama