Słubice: 19 czerwca 2018   |   Imieniny: Gerwazy, Protazy, Julianna
reklama
reklama

Nieoznakowany radiowóz potrącił kobietę

W środowy wieczór w Słubicach doszło do kolejnej kolizji z udziałem pieszego. W rejonie Alei Młodzieży w przechodzącą po pasach kobietę uderzył nieoznakowany policyjny radiowóz.

Do zdarzenia doszło 16 listopada, krótko po godz. 18, na tym samym przejściu dla pieszych (obok sklepu Rossmann), na którym dzień wcześniej taksówkarz potrącił 72-letnią kobietę (pisaliśmy o tym w naszej poprzedniej publikacji).

Tym razem poszkodowana była w wieku 43 lat. Nie odniosła żadnych obrażen, po przewiezieniu do szpitala i dokładnym zbadaniu, została wypisana do domu. Sprawcą kolizji okazał się będący na służbie policjant, który poruszał się nieoznakowanym radiowozem.

Informację o zdarzeniu i udziale w nim funkcjonariusza policji potwierdził w rozmowie z naszą redakcją st. sierż. Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp.

Kierujący pojazdem policjant nie należy do żadnej ze słubickich ani lubuskich jednostek. W momencie zdarzenia był trzeźwy. Został ukarany mandatem za spowodowanie kolizji.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się projekt przebudowy Placu Bohaterów?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama