Słubice: 23 lipca 2018   |   Imieniny: Bogna, Brygida, Apolinary
reklama
reklama

Nowy lekarz medycyny pracy w Słubicach

Potrzebujesz badań okresowych dla swoich pracowników? Skorzystaj z usług nowego lekarza medycyny pracy w Słubicach. W ofercie także badania dla przyszłych i obecnych kierowców oraz osób pracujących przy żywności.

Nowy gabinet mieści się w biurowcu Spółdzielni Prespo przy ul. Bohaterów Warszawy 3. Badania prowadzi lek. Katarzyna Turczyńska, która posiada uprawnienia do wykonywania badań profilaktycznych pracowników - potwierdzone wpisem do rejestru wojewody lubuskiego. Ma za sobą 20 lat doświadczenia w tej branży.

Oferta gabinetu to pełen zakres usług medycznych wynikających z ustawy o służbie medycyny pracy. Gabinet wykonuje badania profilaktyczne zarówno dla dużych, jak i małych czy średnich firm. Poniżej szczegółowa propozycja.

Badania profilaktyczne pracowników
  1. Badania wstępne do pracy - wykonywane przed rozpoczęciem pracy lub przed zmianą stanowiska pracy.
  2. Badania okresowe - jako przedłużenie wykonywane przed końcem ważności badania wstępnego.
  3. Badania kontrolne - wykonywane po nieobecności pracownika w pracy z powodów zdrowotnych powyżej 30 dni.
Do przeprowadzenia badań konieczne jest podpisanie umowy pomiędzy firmą a gabinetem medycyny pracy.  Pracodawca kierując pracownika na badanie profilaktyczne wystawia skierowanie dla tego pracownika w dwóch egzemplarzach, z których jeden przekazywany jest lekarzowi a drugi pracownik zostawia dla siebie. 

Orzeczenie o zdolności do pracy można wykorzystać  u kolejnych pracodawców lub na kolejnych stanowiskach pracy, jeżeli warunki pracy będą takie same. Aby skorzystać z takiej możliwości, pracownik będzie musiał okazać dwa dokumenty – skierowanie na badania lekarskie oraz orzeczenie wydane na podstawie tego skierowania.

Badania dla kierowców

Gabinet wykonuje także badania kandydatów na kierowców oraz badania kierowców zawodowych, potrzebne do wymiany zawodowego prawa jazdy, jak i badania kierowców zawodowych do pracy. W tym zakresie gabinet współpracuje z OSK Agent przy ul. Sienkiewcza 10, gdzie w środy i piątki będą odbywać się dodatkowe badania.

Badania do celów sanitarno - epidemiologicznych

Gabinet wykonuje badania dla osób pracujących w kontakcie z żywnością. Do uzyskania odpowiedniego orzeczenia, konieczne jest wcześniejsze wykonanie badania na nosicielstwo pałeczek salmonella i shigella w Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Słubicach. Do gabinetu należy się zgłosić z wynikiem z Sanepidu.

Rejestracja i dalsze informacje
  • lek. Katarzyna Turczyńska
  • tel. 601 331 194
  • email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
[reklama]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama