Słubice: 18 lipca 2018   |   Imieniny: Kamil, Robert, Szymon
reklama
reklama

Pracownicy PUK-u sadzili drzewa

Blisko 60 drzew posadzili dziś prac pracownicy Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych. Sadzonki w większości trafiły w miejsca, gdzie wcześniej rosły inne drzewa i zostały zniszczone, wycięte z powodu choroby lub po prostu się nie przyjęły.

PUK drzewa
Pracownicy PUK w trakcie sadzenia nowych drzew (fot. UM Słubice)

Przy alei Niepodległości wsadzono w ziemię pięć młodych platanów, z kolei na plac Bohaterów trafiły dwa miłorzęby. Kilkanaście robinii akacjowej przyozdobi wkrótce ulice Krzywoustego i Żwirki i Wigury.

Na terenie Słubic pracownicy PUK-u jeszcze także żywotniki, jarzębiny, wiśnie piłkowane i głogi. Udali się także na teren byłego obozu pracy w Świecku i w miejscu uszkodzonego jakiś czas temu okazałego dębu posadzili nowe drzewko.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama