Słubice: 16 lipca 2018   |   Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
reklama
reklama

Próba samobójcza na moście granicznym (foto)

Wczoraj popołudniu na moście granicznym w Słubicach doszło do dramatycznej sytuacji. Nieznany mężczyzna chciał skoczyć do Odry. Służbom ratowniczym udało się nakłonić go do zmiany decyzji.

O całej sytuacji internauci zaczęli nas informować tuż po godz. 17. Otrzymaliśmy zdjęcia przedstawiające mężczyznę stojącego w okolicach przęsła mostu, tuż za barierkami ochronnymi. Świadkowie twierdzili, że to obywatel Niemiec.

Jako pierwsi ruszyli mu na pomoc policjanci z Polski, chwilę później rozmowy z desperatem przejęła strona niemiecka, pojawiły się służby ratownicze i wóz straży pożarnej.

Rozmowy trwały kilkadziesiąt minut, negocjatorom udało się nakłonić niedoszłego samobójcę do zmiany decyzji. Mężczyzna oddał się w ręce policji.

---

Zdarzenie na bieżąco relacjonowaliśmy na naszym profilu na Facebooku - KLIKNIJ. Poniżej zdjęcia nadesłane przez internautów.

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama